reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
@DoMaRy - jak się czujesz po laparoskopii? Jaki wynik?
@Mustbe - daj znać koniecznie po wizycie! [emoji110][emoji110][emoji110]
Czuje się nieźle ale cały czas ma przeciw bulowch kroplowkach i zastrzykach
Oba jajowody niedrozne W lewym minimalne przesączanie kontrastu. Oba jajowody z przewezeniami pozapalnymi.i ognisko endometriozy
Jutro zapytam się czemu nie udało się udroznic
Myślałem że po to robię laparoskopie by jedli są niedrozne to je udroznic A dziś tylko mi gin napisał bo zaraz po zabiegu skończył dyżur i jutro będzie to pogadamy
Zalamalam się Ale przynajmniej wiem na czy stoję
Tylko invitro
 
reklama
Na razie zapisałam się do Łodzi, ale będę próbować jeszcze w Warszawie, bo tu mieszkam, więc wygodniej [emoji4] chciałabym jechać od razu z jakimiś badaniami, bo wiadomo, że coś zleci, ale nie wiem co wybrać [emoji28]

Podobno jesli soe dzwoni tam codziennie to zawsze zwalnia sie jakies miejsce na JUZ
 
Czuje się nieźle ale cały czas ma przeciw bulowch kroplowkach i zastrzykach
Oba jajowody niedrozne W lewym minimalne przesączanie kontrastu. Oba jajowody z przewezeniami pozapalnymi.i ognisko endometriozy
Jutro zapytam się czemu nie udało się udroznic
Myślałem że po to robię laparoskopie by jedli są niedrozne to je udroznic A dziś tylko mi gin napisał bo zaraz po zabiegu skończył dyżur i jutro będzie to pogadamy
Zalamalam się Ale przynajmniej wiem na czy stoję
Tylko invitro

No to bardzo dobrze ze laparoskopia byla!! Teraz wiesz co robic i nie tracisz czasu[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Czuje się nieźle ale cały czas ma przeciw bulowch kroplowkach i zastrzykach
Oba jajowody niedrozne W lewym minimalne przesączanie kontrastu. Oba jajowody z przewezeniami pozapalnymi.i ognisko endometriozy
Jutro zapytam się czemu nie udało się udroznic
Myślałem że po to robię laparoskopie by jedli są niedrozne to je udroznic A dziś tylko mi gin napisał bo zaraz po zabiegu skończył dyżur i jutro będzie to pogadamy
Zalamalam się Ale przynajmniej wiem na czy stoję
Tylko invitro
Obawiam się, że nie każdy da się udrożnić... Mam nadzieję, że jutro lekarz Ci wszystko wyjaśni i uda się zrobić plan działania.
 
Będę próbować w sierpniu, na razie w sobotę jedziemy na urlop i mam nadzieję o tym wszystkim nie myśleć [emoji4] a jak Ty się czujesz?

Eee no to super, udanych wakacji!! Wypoczywaj ile wejdzie!!
Ja mam stresik przed jutrem, ale z drugie strony wbijam w leb ze naprawde nie ma czym sie denerwowac[emoji38][emoji2][emoji2][emoji2]
Wspanialych wakacji!![emoji905][emoji907][emoji898][emoji483]
 
Dziewczyny spóźnia mi się miesiaczka 2 dni. Ciaze wykluczam. Myślicie ze po kilkumiesięcznej stymulacji i po 3 miesięcznej przerwie cykl się reguluje? Temp 37 jak zwykle w okresie okolomenstruacyjnym. Najpierw mi się skrócił o dwa dni w trakcie stymulacji a teraz się wydłuża,
 
Dziewczyny spóźnia mi się miesiaczka 2 dni. Ciaze wykluczam. Myślicie ze po kilkumiesięcznej stymulacji i po 3 miesięcznej przerwie cykl się reguluje? Temp 37 jak zwykle w okresie okolomenstruacyjnym. Najpierw mi się skrócił o dwa dni w trakcie stymulacji a teraz się wydłuża,
Myślę, że wahania 2-3 dni są naturalne, chyba rzadko jest tak, że mamy równe cykle całe życie. Ja ostatnie kilka lat miałam 30-31 dni a od 2 miesięcy 28-29.
 
reklama
Obawiam się, że nie każdy da się udrożnić... Mam nadzieję, że jutro lekarz Ci wszystko wyjaśni i uda się zrobić plan działania.
Hej tak wyjaśnił że prawy jest poskrecane i pozrastany i przyrosniety do macicy
Lewy lekko przepuścić kontrast Ale nie udraznaili bo za duże by było ryzyko ciąży pozamacicznej
Zapobiegawczo bo w tej sytuacji też może dojść do pozamacicznej zaczynam brać anty I kończę starania o dziecko po 5 latach walki
Życzę wam by spełniły się wasze marzenia
Powodzenia
 
Do góry