reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam wyniki 3 weryfikacji
Beta HCG 97,68
Progesteron 44,8
Estradiol jeszcze nie ma wyniku.

@Justyska13 prosiłaś o więcej informacji. Jest to 28 dc. Jestem obstawiona lekami acard, neoparin, estrofem, luteina dopochwowa, luteina podjęzykowo, metypred, prolutex i Progesteron Besins.
Gratulacje❤️❤️ Oby wszystko teraz już szło z górki i nudnych kolejnych 8,5 miesiecy :)
 
Dziewczyny mam pytanie. Od kiedy schodzilyscie z estrofemu? Bo mi wystarczy jeszcze na 10 dni estrofemu o lekarz mowi ze jesli beta bedzie pozytywna nadal to bedziemy schodzic z niego i więcej nie chce ju przepisywać. Tylko progesteron bedzie przepisywany.
 
Mam wyniki 3 weryfikacji
Beta HCG 97,68
Progesteron 44,8
Estradiol jeszcze nie ma wyniku.

@Justyska13 prosiłaś o więcej informacji. Jest to 28 dc. Jestem obstawiona lekami acard, neoparin, estrofem, luteina dopochwowa, luteina podjęzykowo, metypred, prolutex i Progesteron Besins.

Cytrynka[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️gratulacje!
 
reklama
Dziewczyny ;) proszę o pomoc w wyborze kwasu foliowego metylowego z syntetykiem mam ta mutacje jedną i drugą
Homocysteina 9.1
Mi lekarz zalecił Solgara metafolin 800.Tez uważam, że jeden z lepszych chociaż drogi. Jak bym miała jakiś tańszy kupić to Naturella metylowany tylko tam jest dawka tylko 400 mikrogramow.
 
Do góry