reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaką kupić pralkę do prania ubranek dziecka/niemowlaka?

Marys$s*

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Kwiecień 2019
Postów
2 450
Hej jestem początkująca mamuśka czekająca na bobasa dla którego chciała bym dać wszystko co najlepsze. Zaczynam nowy temat bo już glupieje... Na internetach ile ludzi tle opinii i pełno reklam i opinii pisanych tylko dla reklamy a tu może uda mi się dostać prawdziwą opinie... Napewno macie doświadczenia w tych sprawach i znacie problem brudnych ubranek dziecięcych... Proszę podpowiedzcie mi jaka pralkę wybrać jakiej firmy? Zależy mi by dopierala brudne ubranka dzidzi, skarpety z piachu, i ubranka z marchewki itp. Zależy mi by dobrze wyplukiwala detergenty i była w rozsądnej cenie i nie bardzo awaryjna. Doradzcie?
 
reklama
Rozwiązanie
Nikt Ci nie pomógł na czas :) ja mam pralkę MPM model 4511 za 800 zł więc tez Ci jakoś bardzo nie pomogę, ale na pewno polecam, dobrze pierze i niewiele kosztuje
Pralka nie zrobi niestety za Ciebie całej tej roboty bo plamy np. po kupce i tak trzeba zapierać moim zdaniem. Ja kupiłam pralkę na początku lipca LG z systemem Steam czyli dodatkowo para działa ubrania. Jest specjalny program do prania ubranek dziecięcych i program antyalergiczny właśnie z parą.
 
Na rynku każdy znajdzie coś dla siebie.
Ja mam Bosh Classixx for Kids - mam ją od 5 lat, obskakuje kilkoro dzieci wiele razy w tygodniu. Moim zdaniem jest super, nic sie z nią nie dzieje.
A co do plam, to pralki nie są magiczne i wiele plam ot tak same nie spiorą - ja mam zawsze pod ręką mydełko odplamiające Dr.Beckmann lub Dr. Reiner i na zabrudzone skarpety czy inne plamy jest nieocenione. A na plamy z marchewki i soczków najlepsze jest słońce :)
 
Na rynku każdy znajdzie coś dla siebie.
Ja mam Bosh Classixx for Kids - mam ją od 5 lat, obskakuje kilkoro dzieci wiele razy w tygodniu. Moim zdaniem jest super, nic sie z nią nie dzieje.
A co do plam, to pralki nie są magiczne i wiele plam ot tak same nie spiorą - ja mam zawsze pod ręką mydełko odplamiające Dr.Beckmann lub Dr. Reiner i na zabrudzone skarpety czy inne plamy jest nieocenione. A na plamy z marchewki i soczków najlepsze jest słońce :)
Słońce? możesz rozwinąć temat bo marchewką i soczki to moja zmora a odplamiacze nie zawsze dają radę (cały czas się zastanawiam jak można wypić cały soczek i polać się ostatnim lyczkiem albo jeść surową marchewkę i wybudzić od niej ubranka? Magia moich dzieci :D ).
 
Pralka nie zrobi niestety za Ciebie całej tej roboty bo plamy np. po kupce i tak trzeba zapierać moim zdaniem. Ja kupiłam pralkę na początku lipca LG z systemem Steam czyli dodatkowo para działa ubrania. Jest specjalny program do prania ubranek dziecięcych i program antyalergiczny właśnie z parą.

Mam tą sama pralke i właśnie nastawiłam pierwsze pranie ubranek..program 3.5 h ale cóż zrobić...dam znać jak się wypiorą;)
 
Pralka nie zrobi niestety za Ciebie całej tej roboty bo plamy np. po kupce i tak trzeba zapierać moim zdaniem. Ja kupiłam pralkę na początku lipca LG z systemem Steam czyli dodatkowo para działa ubrania. Jest specjalny program do prania ubranek dziecięcych i program antyalergiczny właśnie z parą.
O lg czytałam że ma bardzo długie programy prania i że im więcej się włoży to jeszcze bardziej się wydłuża że najkrótszy program to 2 h czy potwierdzisz ta opinie? I czy dobrze wyplukuje proszki? Sprzedawca w sklepie RTV polecał ale nie wierzę mu bo może mu tak kazali...
 
O lg czytałam że ma bardzo długie programy prania i że im więcej się włoży to jeszcze bardziej się wydłuża że najkrótszy program to 2 h czy potwierdzisz ta opinie? I czy dobrze wyplukuje proszki? Sprzedawca w sklepie RTV polecał ale nie wierzę mu bo może mu tak kazali...
Eeee coś Ty. Mój ulubiony program codzienny to pranie szybkie trwa 38 min, na mniejszym wirowaniu niż 800 to nawet 30. Tylko pościel i ręczniki piore na dluższych to wtedy ok 1.30 trwa. Proszków nie używam tylko żele i nie ma żadnych śladów po nich. Pralka jak pralka:p nie mam się czego doczepić, zadowolona jestem:) można nią strerowac smartfonem ale oczywiście nigdy z tego nie korzystałam:D
 
reklama
Jestem tego świadoma że codow pralka nie czyni ale taka co teraz mam to jest totalna lipa proszku nie doplukuje i nawet takie najprostsze plamy po praniu często zostają:-( pralka niby działa ale już takich nie doplukamych z proszku ubranek dla dziecka nie naloze chce kupić coś w tym właśnie kierunku dzieci. Poza tym to forum o dzieciach a nie o elektronice więc chciałam dzieciaczkowo sformułować to pytanie by pasowało do forum :-)
 
reklama
O lg czytałam że ma bardzo długie programy prania i że im więcej się włoży to jeszcze bardziej się wydłuża że najkrótszy program to 2 h czy potwierdzisz ta opinie? I czy dobrze wyplukuje proszki? Sprzedawca w sklepie RTV polecał ale nie wierzę mu bo może mu tak kazali...
O to, to! Nie sluchalabym sprzedawców, bo oni wciskają to, co im na półkach zalega i za co mają premię ze sprzedaży... Pewnie zdarzają się jakieś wyjątki, które dobrze doradzą... jednak z reguły bym im nie ufała :) Poczytałabym opinie w internecie i na ich podstawie dokonalabym wyboru.
 
Do góry