reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja w tym miesiącu miałam starania po owu. Wydaje mi się ze już w bezpiecznych dniach, ale może akurat. Zakwaszalam się globulkami. Może akurat załapałam się na jakieś okienko.
A jakiej marki globulek używasz? A stosujesz jakiś odstęp przez stosunkiem? Np na dzień globulka, a starania wieczorem?..wlasnie tez się nad tym zastanawiam..:oo2:
 
reklama
Mi bardzo często pokazuje pozytywny test przez 2 dni,ale po objawach i skoku temperatury wychodzi,że owu mam po tym drugim teście
 
Powiem Wam szczerze, że dla mnie "zrobienie" syna graniczy z cudem. Prawdopodobnie gdyby ktoś kazał mi "spłodzić" córkę, to zrobiłabym to bez problemu, na dodatek w pierwszym cyklu. Mam wrażenie, że mój organizm jest stworzony do rodzenia dziewczynek.
 
Powiem Wam szczerze, że dla mnie "zrobienie" syna graniczy z cudem. Prawdopodobnie gdyby ktoś kazał mi "spłodzić" córkę, to zrobiłabym to bez problemu, na dodatek w pierwszym cyklu. Mam wrażenie, że mój organizm jest stworzony do rodzenia dziewczynek.
A ja powtarzam mężowi,że syna potrafi każdy zrobić.Sztuką jest "zrobić dziurkę w dziurze".Bo ciągle przeżywam że nam się nie udało.
 
A ja powtarzam mężowi,że syna potrafi każdy zrobić.Sztuką jest "zrobić dziurkę w dziurze".Bo ciągle przeżywam że nam się nie udało.

Oj nie byłabym tego taka pewna, coraz częściej widze rodziny z 2 lub 3 córkami.
Myśle, że im bardziej będziesz miała zaawansowaną ciąże tym, coraz bardziej będziesz się z niej cieszyła. Ciąża to piękny stan i niestety szybko mija.
 
Szkoda, że fizycznie i psychicznie tak wykańcza... ja juz mam dosc ciąży i z chęcią bym urodziła.

Końcówka ciąży jest chyba najgorsza, mnie najbardziej denerwowało to, że nie wiedziałam kiedy mnie poród zaskoczy i jak się skończy, właściwie to, nie ciąża, a samo czekanie mnie dobijało. Ale po porodzie jak już byłam wykończona nocnymi pobudkami, to szybko za brzuszkiem zatęskniłam :)
 
Końcówka ciąży jest chyba najgorsza, mnie najbardziej denerwowało to, że nie wiedziałam kiedy mnie poród zaskoczy i jak się skończy, właściwie to, nie ciąża, a samo czekanie mnie dobijało. Ale po porodzie jak już byłam wykończona nocnymi pobudkami, to szybko za brzuszkiem zatęskniłam :)

Ja stwierdziłam, że chyba cierpliwość mi się z wiekiem kończy [emoji23] 9 miesięcy ciąży to dla mnie za dużo :/ ciężko mi fizycznie. Brzuch przeszkadza. Marze by moc wstawać bez problemu z kanapy, moc się nachylić bez bólu tu i ówdzie, o normalnym seksie z mężem [emoji849][emoji849][emoji849]
No i nie ukrywam, że tej różowej gwiazdy się nie mogę doczekać ;)
 
Oj nie byłabym tego taka pewna, coraz częściej widze rodziny z 2 lub 3 córkami.
Myśle, że im bardziej będziesz miała zaawansowaną ciąże tym, coraz bardziej będziesz się z niej cieszyła. Ciąża to piękny stan i niestety szybko mija.
A ja wszędzie widzę z trzema synami :) Właśnie przed chwilą szła mama z dwoma synami w wieku szkolnym i w wózku wiozlam bliźniaki-dwóch chłopców:D
 
reklama
Ja stwierdziłam, że chyba cierpliwość mi się z wiekiem kończy [emoji23] 9 miesięcy ciąży to dla mnie za dużo :/ ciężko mi fizycznie. Brzuch przeszkadza. Marze by moc wstawać bez problemu z kanapy, moc się nachylić bez bólu tu i ówdzie, o normalnym seksie z mężem [emoji849][emoji849][emoji849]
No i nie ukrywam, że tej różowej gwiazdy się nie mogę doczekać ;)
A duży masz w brzuch w porównaniu z chłopcami? Inny kształt?
 
Do góry