reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy ten test może oznaczać ciąże?

G

gosc18

Gość
cześć kobietki. moje miesiączki wyglądają następująco:
Styczeń- 11.01.
Luty- 15.02.
Marzec- 19.03.
Kwiecień- 17.04.
Maj- 23.05.
Czerwiec- 25.06.
w lipcu nie dostałam jej wcale. wczoraj zrobiłam test (Pre-Test) na którym wyszła ledwo widoczna kreska, dziś powtórzyłam (test Apteo-Care) i wyszło takie coś jak na zdjęciu. czy może to oznaczać ciąże? nie wiem co myśleć. z góry dziękuję za pomoc.
 
reklama
cześć kobietki. moje miesiączki wyglądają następująco:
Styczeń- 11.01.
Luty- 15.02.
Marzec- 19.03.
Kwiecień- 17.04.
Maj- 23.05.
Czerwiec- 25.06.
w lipcu nie dostałam jej wcale. wczoraj zrobiłam test (Pre-Test) na którym wyszła ledwo widoczna kreska, dziś powtórzyłam (test Apteo-Care) i wyszło takie coś jak na zdjęciu. czy może to oznaczać ciąże? nie wiem co myśleć. z góry dziękuję za pomoc.
Ile czasu minelo od wypadajacej miesiaczki w lipcu? Kiedy miala byc?
 
Nie to nie jest tylko Twoja sprawa, bo zaśmiecasz forum. Nie chciałam byc złośliwa po prostu nie zakładajmy po kilka takich samych wątków, bo to jest bez sensu.

patrząc w ten sposób mogę również napisać, że przeglądając forum znalazłam pełno takich wątków. natomiast myślę, że informacja kiedy miałam miesiączki jest przydatna- tym bardziej, że kilka osób mnie pytało o to, a że jestem tu nowa i nie ogarniam jeszcze tu wszystkiego- założyłam nowy wątek, na nowym koncie. jeśli tak bardzo Cię to rozdrażniło, usunę konto i tyle w temacie. miłego wieczorku
 
reklama
patrząc w ten sposób mogę również napisać, że przeglądając forum znalazłam pełno takich wątków. natomiast myślę, że informacja kiedy miałam miesiączki jest przydatna- tym bardziej, że kilka osób mnie pytało o to, a że jestem tu nowa i nie ogarniam jeszcze tu wszystkiego- założyłam nowy wątek, na nowym koncie. jeśli tak bardzo Cię to rozdrażniło, usunę konto i tyle w temacie. miłego wieczorku
Wystarczyło założyć wątek z tego samego konta i wytłumaczyć dlaczego zrobiłaś tak a nie inaczej. Myśle, ze wtedy nikt by sie nie czepiał. Rowniez miłego wieczoru.
 
reklama
Do góry