reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja tez jakoś nie mogę sobie wyobrazić ze będzie pozytywny test. Ja jednak jak jutro nie dostanę miesiączki to zrobię test. Nie chce żyć tak z nią na dzień i co chwile latać do wc. Robiła któraś z Was test nifty ?
 
Ja tez jakoś nie mogę sobie wyobrazić ze będzie pozytywny test. Ja jednak jak jutro nie dostanę miesiączki to zrobię test. Nie chce żyć tak z nią na dzień i co chwile latać do wc. Robiła któraś z Was test nifty ?
Mój znajomy z żoną zrobił. Wyszedł dobrze,malutka urodziła się zdrowa. Jestem jednak na forum,gdzie są mamy dzieci z Zespołem Downa i jednej z mam wyszedł dobrze,a synek urodził się z ZD. Skuteczność testu chyba 98%, wiec mieli wyjątkowego pecha.
 
Jeżeli jestem w ciąży to na pewno zrobię. Ale ostatnio tez czytałam ze wyniki wyszły fałszywie dodatnie lub ujemne. Jutro pierwszy dzień wyczekiwania. Chociaż u mnie suchota. Jak nie dostanę do wtorku to ciąża. Bo potem już mogła być owu.
 
Ja robilam Niftypro. Na badanie prenatalne i pappe mialam dwa dni wczesniej juz wyniki. Wiec oszczedzilam sobie sporo nerwów
Ja tez jakoś nie mogę sobie wyobrazić ze będzie pozytywny test. Ja jednak jak jutro nie dostanę miesiączki to zrobię test. Nie chce żyć tak z nią na dzień i co chwile latać do wc. Robiła któraś z Was test nifty ?
 
Pytanie tylko czy robili nifty, niftypro czy sanco. Bo tu jest dosc spora rozbieżność w % skutecznosci. Wyniki Nifty pro sa ubezpieczone w przypadku wyniku ujemnego falszywego
Mój znajomy z żoną zrobił. Wyszedł dobrze,malutka urodziła się zdrowa. Jestem jednak na forum,gdzie są mamy dzieci z Zespołem Downa i jednej z mam wyszedł dobrze,a synek urodził się z ZD. Skuteczność testu chyba 98%, wiec mieli wyjątkowego pecha.
 
reklama
Do góry