reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy mialyscie lekko brązowe plamienie po pozytywnej becie? Rano było lekko różowe, teraz lekko brunatne.. I ogólnie słabo się czuje.. To za późno na implantacyjne w 6dpt??? Zapomniałam lekarza zapytać, chyba oddzwonię do kliniki... czy któraś z Was też tak miała i skończyło się to OK?
 
reklama
Dziewczyny prawdopodobnie we wrześniu podchodzę do drugiej procedury in vitro. Pierwsza dwa zarodki po pgs. Teraz raczej nie wysyłamy. Chciałabym odrazu po punkcji robić transfer o ile będzie co transferowac. Wiem że mój dr jest bardziej za crio że niby ma więcej ciaz z crio. A ja chyba chciałabym spróbować teraz swiezaka od razu jeśli będzie to możliwe i dr się zgodzi. Jak u was? Więcej pozytywnych bet na swiezaku czy crio?
 
Świeży transfer. Przyrosty bety początkowo marne. 9 dpt było tylko 24, 11 dpt - 56 potem przyrosty prawidłowe ale bez szału. Widać na moim przykładzie, że poziom bety jest bardzo indywidualny. Choć wiem że lepiej jest aby były wyższe, czytałam na ten temat sporo artykułów.
Dokładnie masz rację... U Ciebie to blastka była? Zakończyło się wszystko ok? martwi mnie to lekko brunatne plamienie... Jak kawa z mlekiem :/
 
Dokładnie masz rację... U Ciebie to blastka była? Zakończyło się wszystko ok? martwi mnie to lekko brunatne plamienie... Jak kawa z mlekiem :/
Tak blastka. Wszystko zakończyło się ok. Córeczka jest już na świecie. Plamienie u mnie pojawiło się w okolicach 5 tc i trwało jakieś 4 tygodnie ale to był raczej różowy śluz.
Nie masz wyjścia musisz czekać. Będzie co ma być:) Póki co jest wszystko jest ok. teraz ważne są prawidłowe przyrosty:)
 
reklama
Do góry