reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie czy nie ?

Kasiula28_

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2019
Postów
56
Witam . Robiąc beta Hcg miałam podniesione i od 12 urosło do 400 ,dzisiaj miałam plamienie pojechałam do ginekologa po usg stwierdził że macica jest pusta ze nie widzi ciazy i nawey jej nie było. Moje pytanie brzmi skąd taka beta? Bo pytając lekarza nie dostałam odpowiedzi. Endymetrium mam 11,30 . Czy to mogło być poronienie czy naprawdę nie było nawet tej ciąży?
 
reklama
Hej , mam pytanie .czy macica mogła oczyścić sie poprzez te plamienia? Bo do tej pory nie mam krwawienia albo dopiero nastąpi. Nie wiem czy powinnam czekać czy pojechać do lekarza ?
 
reklama
Hej , mam pytanie .czy macica mogła oczyścić sie poprzez te plamienia? Bo do tej pory nie mam krwawienia albo dopiero nastąpi. Nie wiem czy powinnam czekać czy pojechać do lekarza ?
Nie, plamienia to za malo, przychodzi krwawienie - normalne jak okres lub obfitsze. Ja bym na Twoim miejscu jutro poszla na badania hcg lub zglosila sie rano do szpitala/poradni przyszpitalnej i powiedziała, że boję się ciąży pozamacicznej.
 
Hej , mam pytanie .czy macica mogła oczyścić sie poprzez te plamienia? Bo do tej pory nie mam krwawienia albo dopiero nastąpi. Nie wiem czy powinnam czekać czy pojechać do lekarza ?

Słuchaj byłam jeszcze dwa dni temu w takiej samej sytuacji! Ostatnia miesiączka 2 lipca z OM wychodzi 6 tydzień, ale bardzo dobrze czułam, ze owulacja była pod koniec lipca i ciąża będzie dużo młodsza. Poszłam na usg w piątek bo dostałam plamien takich brązowych, doktor mnie zbadał powiedział ze nie może nigdzie znaleźć pęcherzyk i dostałam skierowanie do szpitala z ciąża pozamaciczna!!! Bo uwaga nie ma pęcherzyka a mam betę 1550. CO WCALE NIE JEST WYZNACZNIKIEM ZE PĘCHERZYK MUSI BYĆ I KONIEC.

Olałam to! Ze łzami w oczach dzwoniłam po ginekologach i udało mi się umówić na wczoraj na 11:00. Miałam przeczucie, ze ciąża jest młodsza. Zrobiłam znów betę podrosła o 66% w ciągu jednego dnia. Pani ginekolog mnie zbadała i co się okazało, że pęcherzyk jest, nie dość ze jest to jeszcze w macicy, wszystko dobrze a plamienie mogło być plamieniem implantacyjnym bo ciąża po prostu jest bardzo młoda. I nie oblicza w takich sytuacjach wieku ciąży bo z OM nie ma sensu, gdyż owulacja była późno i na obliczenie potrzeba 3 usg. Kazała się nie stresować, powiedziała ze wszystko jest bardzo dobrze, dała luteinę żebym po prostu się oszczędzała bo swoje zdążyłam wypłakać.

TAKŻE ZNAJDZ ODPOWIEDNIEGO LEKARZA Z DOBRYM SPRZĘTEM USG.
IMG_6072.JPG


Nie daj sobie nic wmówić i nie czytaj za dużo. Szkoda Twoich nerwów.
 
Już nie znajdą wczoraj miałam bete 2705 I nic nie ma , endymetrium 10 , pozamaviva też nic nie znaleźli jednak wzbudziło ich podejrzenie lewy jajowod ,chcą mi podać metotrexat czy jakoś tak .
 
reklama
Do góry