reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Od pięciu dni i tak większą dawkę biorę, bo miałam zapisany lutinus 3x1 i luteinę podjęzykową 3x2, ale po zrobieniu badania kilka dni temu, gdzie progesteron był 19,8 zwiększyłam sama luteinę do 3x3. Także chyba prolutex trzeba będzie brać.
 
reklama
Od pięciu dni i tak większą dawkę biorę, bo miałam zapisany lutinus 3x1 i luteinę podjęzykową 3x2, ale po zrobieniu badania kilka dni temu, gdzie progesteron był 19,8 zwiększyłam sama luteinę do 3x3. Także chyba prolutex trzeba będzie brać.
@Łucja_ku a w jakiej klinice sie leczysz? Ja mam luteine pod jezyk 3x4, dopochwowo 3x4 i prolutex.
 
Dziewczyny pytanko, czy któraś z Was dostała wysypki po pickupie ? Tydzień temu miałam pickup, estradiol wysoki, i od wczoraj coraz bardziej wydaje mi się ze nasila się wysypka na szyi i policzkach.
 
Dziewczyny pytanko, czy któraś z Was dostała wysypki po pickupie ? Tydzień temu miałam pickup, estradiol wysoki, i od wczoraj coraz bardziej wydaje mi się ze nasila się wysypka na szyi i policzkach.

Ja ok tydzień po punkcji też dostałam wysypki na całym ciele, która okazała się uczuleniem na penicylinę podawaną osłonowo po punkcji (tzw. osutka polekowa). U mnie skończyło się na pięciodniowym pobycie w szpitalu, także jeśli możesz, to idź do dermatologa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry