reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
To ja o swedziawkach pisałam ;) ja dostalam globulki dowcipne, nie pamiętam nazwy, w każdym razie też bralam krótko wcześniej antybiotyk. Trzecia globulka i już dużo lepiej, zostało 9.
Noooo Naczytalam się o swedziawkach i mnie dopadło hahahahahaha tylko ze mnie swędzi rano a później przechodzi hahaha
 
Noooo Naczytalam się o swedziawkach i mnie dopadło hahahahahaha tylko ze mnie swędzi rano a później przechodzi hahaha
U mnie tez już głównie rano tylko, ale przed wizytą to już niemalże non stop było ;)

Ja juz zwrocilam śniadanie (chleb z masłem), trochę mi ulżyło bo po wczorajszym lepszym samopoczuciu zaczęłam się bać że objawy mijają :p i jak tu dogodzić kobiecie, tak źle i tak niedobrze.
 
U mnie wczoraj na wizycie lekarz po poszukiwaniach odnalazł pęcherzyk 6mm mówi ze mały a beta wysoka... Zaśmiał się tylko ze może bliźniaki będą... Tak jak pisałam nie było widać zarodka.. Coś tam w tle mówił że widać zarys ciałka żółtego.. Ja oczywiście już panika w oczach... Do tego te swedziawki.. Masakra 3 dziecko a ja mam wrażenie jakbym była w pierwszej. Chociaż w pierwszej to ja nie myślałam o pustym pęcherzyku i innych problemach [emoji85]
 
U mnie tez już głównie rano tylko, ale przed wizytą to już niemalże non stop było ;)

Ja juz zwrocilam śniadanie (chleb z masłem), trochę mi ulżyło bo po wczorajszym lepszym samopoczuciu zaczęłam się bać że objawy mijają [emoji14] i jak tu dogodzić kobiecie, tak źle i tak niedobrze.
Ruki na mnie z forum przechodzą tylko choroby bo objawów ciążowych oprócz cyckow nie mam żadnych [emoji1787]
 
U mnie wczoraj na wizycie lekarz po poszukiwaniach odnalazł pęcherzyk 6mm mówi ze mały a beta wysoka... Zaśmiał się tylko ze może bliźniaki będą... Tak jak pisałam nie było widać zarodka.. Coś tam w tle mówił że widać zarys ciałka żółtego.. Ja oczywiście już panika w oczach... Do tego te swedziawki.. Masakra 3 dziecko a ja mam wrażenie jakbym była w pierwszej. Chociaż w pierwszej to ja nie myślałam o pustym pęcherzyku i innych problemach [emoji85]
A u Ciebie to jakoś wczesnie jest jeszcze, prawda?? :) Nie przejmuj się ♥


A ja złapałam jakiegoś... smutka.
Wiecie, z szefową przez tel gadałam, powiedziała mi jakąś pierdołę, ze śmiechem, lekko uszczypliwie, ale nie absolutnie że źle, czy żeby dopiec specjalnie. Ale ja sobie już sobie wymyślać zaczęłam... Że jak powiem im o ciąży, to że cos ukrywałam już wcześniej, albo och, no nie wiem sama... Ale jakoś mi się po prostu smutno zrobiło.. :(

Sama chyba nie wiem o co mi chodzi, wiecie?

A sutki mi zaraz chyba eksplodują.
 
Mnie też swedziawki męczą i mam to samo przepisane od lekarza
Ehhhh, mnie tak samo... Ja już się tydzień męczę, dostałam Medivag dopochwowo, który się nie rozpuszcza i na pewno nie pomaga na swędzenie :/ dlatego na własną rękę stosuję clotrimazolum zewnętrznie i mam nadzieję, że w końcu odetchnę, bo na głowę można dostać z tymi dolegliwościami...
 
A u Ciebie to jakoś wczesnie jest jeszcze, prawda?? :) Nie przejmuj się [emoji813]


A ja złapałam jakiegoś... smutka.
Wiecie, z szefową przez tel gadałam, powiedziała mi jakąś pierdołę, ze śmiechem, lekko uszczypliwie, ale nie absolutnie że źle, czy żeby dopiec specjalnie. Ale ja sobie już sobie wymyślać zaczęłam... Że jak powiem im o ciąży, to że cos ukrywałam już wcześniej, albo och, no nie wiem sama... Ale jakoś mi się po prostu smutno zrobiło.. :(

Sama chyba nie wiem o co mi chodzi, wiecie?

A sutki mi zaraz chyba eksplodują.
U mnie Miesiączka powinna być 20. 08.. Dziewczyny to który to w końcu tydzień[emoji85]ostatnia @ miałam 20.07
 
Ehhhh, mnie tak samo... Ja już się tydzień męczę, dostałam Medivag dopochwowo, który się nie rozpuszcza i na pewno nie pomaga na swędzenie :/ dlatego na własną rękę stosuję clotrimazolum zewnętrznie i mam nadzieję, że w końcu odetchnę, bo na głowę można dostać z tymi dolegliwościami...
Żebyś wiedziała [emoji29] wkurza to jak nie wiem [emoji20]
 
reklama
Do góry