reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

U mnie nastrój chyba ok - albo nie jestem obiektywna, zapytam męża jak jutro wróci :p
Apetyt mam duży - też ciągle coś podjadam, korzystam dopóki mnie nie mdli brzuch czasem lekko pobolewa - podobnie jak na @, ale jednak trochę inaczej. Piersi bolą (a szczególnie sutki...). Ciągle się dotykam i sprawdzam czy dalej mnie bolą :-D:D - jakie to głupie :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kompletnie sie nie znam na tych badaniach prenatalnych. Dostalam skierowanie na badania prenatalne pierwszego trymestru, zarejestrowałam się w Poradni Genetycznej, ale czy będę miała robiony test Pappa to nie mam pojęcia
 
Nie.
To czysta statystyka.
Zrobie usg genetyczne u dobrego specjalisty, jak przezierność wyjdzie zła, to wtedy od razu amniopunkcja.
Ze wzgledu na mój wiek (38) od razu wiem, że Pappa wyjdzie słaba.
To muszę się doksztalcic bo dopiero raczkuje w temacie wszelakich badań. Na pewno zrobię jakieś w kierunku wad genetycznych.
Co znaczy statystyka?
 
reklama
Kto jutro wizytuje? Ja idę na 16,30. To moja pierwsza wizyta na NFZ i lekarz ma raczej słabe opinie, więc nie nastawiam się, że będzie super, chcę tylko potwierdzić ciążę, idealnie jakbym zobaczyła serduszko. :)

Ja jutro o 12:15 mam, bedzie 6+2d a w srode usg to 6+4d :)
Ha ha do mnie bez kija nie podchodź a za chwilę mnie tulaj [emoji14]

Ja tez tak mam, wczoraj prawie sie rozwiodlam ze swoim mezem ;)
Nie.
To czysta statystyka.
Zrobie usg genetyczne u dobrego specjalisty, jak przezierność wyjdzie zła, to wtedy od razu amniopunkcja.
Ze wzgledu na mój wiek (38) od razu wiem, że Pappa wyjdzie słaba.
Ja Pappa zrobie bo mam za free, ale zaplace 2 tysie za Nifty i to bedzie dla mnie wyznacznik :)
 
Do góry