reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Moja wizyta to był żart, nawet nie jestem zaskoczona, po NFZ'cie wszystkiego się można spodziewać. W gabinecie byłam 3 minuty, nawet nie zbadał mnie na fotelu, dał tylko skierowanie na USG i powiedział, żebym wróciła jak potwierdzę ciążę to zleci badania krwi. A teraz od 20 minut próbuję się dodzwonić do przychodni gdzie robią USG, ale ciągle mają zajęty numer. Cyrk.
Brak słów. Ja idę na NFZ po badania, w tyłku mam ich usg. Usg będę robiła prywatnie. Kiedy następna wizyta?
 
reklama
I ponad tydzień czekałam na taką szałową wizytę! Jeszcze się okażę, że termin na USG będę miała za pół roku.
[emoji15] czasem trafi się na fajnego lekarza i provuje sie na NFZ ale zwykle są do nich już potężne kolejki a większość lekarzy tam to jednak odsyłacze i siedzą tam chyba tylko po to by odhaczyć.
 
Dziewczyny, w ciąży z córką, 8l temu używałam aptecznych kosmetyków, Pharmaceris M dla kobiet w ciąży. Do biustu, na rozstępy i pianki do higieny intymnej. Nie miałam po ciąży rozstepow.
Teraz będę używała kosmetyków bebio Ewy Chodakowskiej. Naturalny skład, delikatny zapach, super nawilżają. Używam żeli pod prysznic, balsamów oraz dezodorantu. Dostępne,wydajne,niedrogie.
 
Dziewczyny, w ciąży z córką, 8l temu używałam aptecznych kosmetyków, Pharmaceris M dla kobiet w ciąży. Do biustu, na rozstępy i pianki do higieny intymnej. Nie miałam po ciąży rozstepow.
Teraz będę używała kosmetyków bebio Ewy Chodakowskiej. Naturalny skład, delikatny zapach, super nawilżają. Używam żeli pod prysznic, balsamów oraz dezodorantu. Dostępne,wydajne,niedrogie.
Ja używam balsamów i dezodorantów. Żelu pod prysznic jeszcze nigdy nie miałam, ale może się skuszę skoro polecasz [emoji6] z dostępnością fakt, fajnie, że nie ma problemu, tzn przynajmniej w moim rossmannie zawsze są [emoji4]
 
Ja mam umówioną wizytę w Luxmed w piątek wtedy też wezmę L4 i badania pewnie dostane ale dzisiaj nie wytrzymałam i umówiłam się prywatnie bo taki niedowiarek jestem :) a tu taki Robaczek już jest i serduszko słychać. Terminy z OM i USG się pokrywają 6+4 dni. Łezka poleciała.
Co do wieku ja mam rocznikowo 27 lat i pracuje w Smyku jako zastępca kierownika sklepu.
Mam już synka ma 4 latka skończone.
 

Załączniki

  • IMG_20190826_173159.jpg
    IMG_20190826_173159.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 84
Ja używam balsamów i dezodorantów. Żelu pod prysznic jeszcze nigdy nie miałam, ale może się skuszę skoro polecasz [emoji6] z dostępnością fakt, fajnie, że nie ma problemu, tzn przynajmniej w moim rossmannie zawsze są [emoji4]
Fakt żele pod prysznic, są rzadkie, ale wydajne, polecam te większe opakowania z pompką, cenowo też korzystniej. Ja używam ich też do higieny intymnej.
 
Ja mam umówioną wizytę w Luxmed w piątek wtedy też wezmę L4 i badania pewnie dostane ale dzisiaj nie wytrzymałam i umówiłam się prywatnie bo taki niedowiarek jestem :) a tu taki Robaczek już jest i serduszko słychać. Terminy z OM i USG się pokrywają 6+4 dni. Łezka poleciała.
Co do wieku ja mam rocznikowo 27 lat i pracuje w Smyku jako zastępca kierownika sklepu.
Mam już synka ma 4 latka skończone.
Jak uroczo [emoji3059] dałaś mi nadzieję, bo na swojej wizycie będę miała 6+3 to może coś zobaczę.

Jak wasze brzuchy dziś? Bo mój gigantyczny [emoji16] zrobiłam zdjęcie ale nie wiem czy wstawiać
 
Jak uroczo [emoji3059] dałaś mi nadzieję, bo na swojej wizycie będę miała 6+3 to może coś zobaczę.

Jak wasze brzuchy dziś? Bo mój gigantyczny [emoji16] zrobiłam zdjęcie ale nie wiem czy wstawiać

Pokaz!!

Super dziewczyny! Świetne prace :-)


Ja mam 26 lat, jestem kosmetologiem.
Mam już córkę 4 letnią [emoji813]️ ta ciąża również była zaplanowana, mam nadzieje, że będzie dobrze.
 
Dziewczyny, w ciąży z córką, 8l temu używałam aptecznych kosmetyków, Pharmaceris M dla kobiet w ciąży. Do biustu, na rozstępy i pianki do higieny intymnej. Nie miałam po ciąży rozstepow.
Teraz będę używała kosmetyków bebio Ewy Chodakowskiej. Naturalny skład, delikatny zapach, super nawilżają. Używam żeli pod prysznic, balsamów oraz dezodorantu. Dostępne,wydajne,niedrogie.
Gdzie można dostać te kosmetyki Chodakowskiej? Rossman?
 
reklama
Ja mam umówioną wizytę w Luxmed w piątek wtedy też wezmę L4 i badania pewnie dostane ale dzisiaj nie wytrzymałam i umówiłam się prywatnie bo taki niedowiarek jestem :) a tu taki Robaczek już jest i serduszko słychać. Terminy z OM i USG się pokrywają 6+4 dni. Łezka poleciała.
Co do wieku ja mam rocznikowo 27 lat i pracuje w Smyku jako zastępca kierownika sklepu.
Mam już synka ma 4 latka skończone.
Ale super, że jest serduszko [emoji3059] cudowne zdjęcie [emoji7]
Fakt żele pod prysznic, są rzadkie, ale wydajne, polecam te większe opakowania z pompką, cenowo też korzystniej. Ja używam ich też do higieny intymnej.
O właśnie, do higieny intymnej w ciąży lepiej stosować jakieś specjalne żele, czy jak? [emoji6]
Jak uroczo [emoji3059] dałaś mi nadzieję, bo na swojej wizycie będę miała 6+3 to może coś zobaczę.

Jak wasze brzuchy dziś? Bo mój gigantyczny [emoji16] zrobiłam zdjęcie ale nie wiem czy wstawiać
Mój dziś mega plaski, a wręcz wklęsły [emoji53] ale to wszystko przez to, że mało dziś jadłam...
 
Do góry