reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziękuję Ci za Twój post, to bardzo pocieszające. Ja czasem mam dni zwątpienia i myślę, że nie wyleżę innym razem jestem pełna wiary, że może się udać.
Leżałaś cały czas czy wstawalas do toalety itp.
Uda się ;) wstawałam do toalety, lodówki itp ;) czasami brałam się za robienie obiadu albo wycieranie kurzy ale tak z umiarem ;) ja jeszcze od 29tc miałam rozwarcie na 1-1.5cm, od 34tc na 3cm
 
Uda się ;) wstawałam do toalety, lodówki itp ;) czasami brałam się za robienie obiadu albo wycieranie kurzy ale tak z umiarem ;) ja jeszcze od 29tc miałam rozwarcie na 1-1.5cm, od 34tc na 3cm
Ja też mam wewnętrzne rozwarcie szyjka trzyma tylko na 8mm dalej jest wewnętrzny lejek. Ja leżę już od ponad 5 tyg i przy wypisie że szpitala szyjka miała 9-10mm a u lekarza od 2 tyg 8mm oczywiście ten milimetr to może być różnica pomiaru. Ja wstaje do toalety, czasem zrobić sobie herbatę czy kanapkę.
 
Ja też mam wewnętrzne rozwarcie szyjka trzyma tylko na 8mm dalej jest wewnętrzny lejek. Ja leżę już od ponad 5 tyg i przy wypisie że szpitala szyjka miała 9-10mm a u lekarza od 2 tyg 8mm oczywiście ten milimetr to może być różnica pomiaru. Ja wstaje do toalety, czasem zrobić sobie herbatę czy kanapkę.
No ja szyjki tez praktycznie nie miałam. Najważniejsze żeby się oszczędzać i być dobrej myśli ;) melisa na uspokojenie, twórcze zajęcie i nawet nie wiesz kiedy ci zleci :) wiem, że czasami psychika siada, tez nieraz byłam przerażona i załamana..
 
reklama
Kto brał luteinę ,nospe ,magnez i mimo to spinał się brzuch?:-( ja tak mam. Czuję że się spina ale nic nie boli.
Ja tak mam, ten sam zestaw i w napięciu brzucha nie ma poprawy. Jak leżę to lepiej, a jak wstaje to od razu brzuch kamień. Ale mimo tych odczuć na wizycie okazało się, że jest poprawa, więc nie martw się tylko odpoczywaj.
 
Do góry