reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto w trakcie in vitro (ivf)?

reklama
Diana podałaś mi nr.telefonu ale on jest nieaktualny! Ponieważ brakuje 1 cyferki. podaj mi jeszcze raz proszę.
 
Hej, ja tez mieszkam w UK, mam 43() lata I podchodze do InVitro w Gamecie w Gdyni. U mnie sytuacja bardzo skomplikowana, poniewaz mam miesniaki na macicy ale jestem w trakcie stymulacji krotkim protokolem, bedziemy mrozic co sie da, robic zabieg usuniecia miesniakow I pozniej transfer!! Jestem pelna nadziei, wiary I wierze ze sie uda..... czekalam na to tyle lat,ze nie dopuszczam do siebie zadnych negatywnych mysli
Czy jest tutaj ktos, kto leczy sie w Gamecie??
 
Hej, ja tez mieszkam w UK, mam 43() lata I podchodze do InVitro w Gamecie w Gdyni. U mnie sytuacja bardzo skomplikowana, poniewaz mam miesniaki na macicy ale jestem w trakcie stymulacji krotkim protokolem, bedziemy mrozic co sie da, robic zabieg usuniecia miesniakow I pozniej transfer!! Jestem pelna nadziei, wiary I wierze ze sie uda..... czekalam na to tyle lat,ze nie dopuszczam do siebie zadnych negatywnych mysli
Czy jest tutaj ktos, kto leczy sie w Gamecie??
Hej, ja w Warszawie. Jestem już po punkcji, transfer odroczony...cierpliwości. trzymam kciuki:)
 
reklama
Do góry