reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Ja mam 12.09 genetyczne i juz sie martwie aby bylo dobrze..
Nie martw sie! [emoji847] bądź dobrej myśli, bo po co być złej?
U mnie z pozytywów, byliśmy na długim spacerze, wreszcie da się oddychać na dworze i mogę ubrać Kluska w coś więcej niż body. :D I przyjechała teściowa na noc, nasmażyła mi naleśników, ja teraz leniuchuję, a ona się z Kluskiem bawi.

Taki przystojny z niego bobas [emoji173]
 
W sobote moje chlopaki dowiedzieli sie ze beda mieli rodzenstwo... stwierdzilam ze juz 10/11 tc serducho bije maluszek duzy to mozna pionforomawc.. młodszy che siostre.. ale jak na razie nikt inny nie wie mialam okazje powiedziec w niedziele rodzicom ale nie wiedziałam jak[emoji4] [emoji38] chyba dowiedzą sie jak brzuszek urosnie i bedzie niespodzianka [emoji2][emoji1]
 
A macie imienia ?

My myślimy nad
Nicola albo Nina,

Bruno albo Igor [emoji85]
Igor, Igi [emoji173] Jak mój syn. Jedyne imię dla chłopca, które naprawdę mi się podoba :)

U nas jeśli dziewczynka to miała być Pola, ale chyba jednak zdecydowalibyśmy się na Anastazję. Pomijam, że mój syn bardzo chce Klementynę [emoji85] Nie wiem skąd on wpadł na takie imię [emoji16]

Z synem byłby większy problem, bo żadne nie podoba nam się na 100%. Może Kacper... Sama nie wiem [emoji2368]
 
reklama
Do góry