reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Hejj, jestem tu nowa. Od lipca zaczęliśmy starania z clo 50 mg(mam pco) w 1 cyklu w 6 dc miałam pęcherzyk 12 mm co dawało nadzieję na owulacja, później nie było monitoringu bo byłam na wakacjach, później dostałam okres dopiero w 45 dc czyli tak jakby tej owulacji w ogóle nie było, teraz w 2 cyklu starań czyli dopiero po 1.5 Msc w 9 dc poszłam na monitoring i jeden pęcherzyk 8 mm lekarz powiedział, że to może być za mały i że może nie dojść do owulacji, ale w niedziele (14dc) mam monitoring. Myślicie że ten pęcherzyk może jeszcze urosnac? Trochę się denerwuje bo lekarz powiedział że jak w 3 się nie uda to będę miała robione różne badania żeby znaleźć kolejna przyczynę i się obawiam że poza pco mam coś jeszcze...
 
reklama
Hejj, jestem tu nowa. Od lipca zaczęliśmy starania z clo 50 mg(mam pco) w 1 cyklu w 6 dc miałam pęcherzyk 12 mm co dawało nadzieję na owulacja, później nie było monitoringu bo byłam na wakacjach, później dostałam okres dopiero w 45 dc czyli tak jakby tej owulacji w ogóle nie było, teraz w 2 cyklu starań czyli dopiero po 1.5 Msc w 9 dc poszłam na monitoring i jeden pęcherzyk 8 mm lekarz powiedział, że to może być za mały i że może nie dojść do owulacji, ale w niedziele (14dc) mam monitoring. Myślicie że ten pęcherzyk może jeszcze urosnac? Trochę się denerwuje bo lekarz powiedział że jak w 3 się nie uda to będę miała robione różne badania żeby znaleźć kolejna przyczynę i się obawiam że poza pco mam coś jeszcze...
Z tego co pamiętam były tutaj osoby, które owulacje miały około 20dc. Także poczekaj do kolejnej wizyty, bo jest szansa, że urośnie. U mnie ok 11,12 dc były większe niż cm.
 
Hejj, jestem tu nowa. Od lipca zaczęliśmy starania z clo 50 mg(mam pco) w 1 cyklu w 6 dc miałam pęcherzyk 12 mm co dawało nadzieję na owulacja, później nie było monitoringu bo byłam na wakacjach, później dostałam okres dopiero w 45 dc czyli tak jakby tej owulacji w ogóle nie było, teraz w 2 cyklu starań czyli dopiero po 1.5 Msc w 9 dc poszłam na monitoring i jeden pęcherzyk 8 mm lekarz powiedział, że to może być za mały i że może nie dojść do owulacji, ale w niedziele (14dc) mam monitoring. Myślicie że ten pęcherzyk może jeszcze urosnac? Trochę się denerwuje bo lekarz powiedział że jak w 3 się nie uda to będę miała robione różne badania żeby znaleźć kolejna przyczynę i się obawiam że poza pco mam coś jeszcze...
Mi tylko przez 2 miesiące pęcherzyki rosły idealnie jak powinny czyli około 13 d.c 20 mm. W następnym już w 13 d.c miał jeden 12 mm i cykl na straty, a potem w 26 dniu okazało się ze zrobiła się z niego torbiel 4 cm... także zawsze jest szansa ze urośnie. Ja mam dziś 14 d.c i dużo pecherzyków około 1 cm, tylko jeden ma 12/13 mm. Nauczona, ze naprawdę może jeszcze urosnąć pójdę za 4 dni ponownie na monitoring.
 
Cześć dziewczyny :) @ przyszła wczoraj... :( dziś byłam u mojego lekarza i wypisał mi repetce na CLO.
Mam brac 2 tabletki znowu i zastanawiam się czy nie wziąć 3 bo to 3 cykl a później będzie przerwa....
16 na monitoring. Nowy cykl nowa nadzieja... Akurat od 20 jedziemy z mężem nad morze wiec może się wyluzujemy i wreszcie trafimy w odpowiedni dzień :)
 
Cześć dziewczyny :) @ przyszła wczoraj... :( dziś byłam u mojego lekarza i wypisał mi repetce na CLO.
Mam brac 2 tabletki znowu i zastanawiam się czy nie wziąć 3 bo to 3 cykl a później będzie przerwa....
16 na monitoring. Nowy cykl nowa nadzieja... Akurat od 20 jedziemy z mężem nad morze wiec może się wyluzujemy i wreszcie trafimy w odpowiedni dzień :)
Z tymi 3 tabletkami to nie wiem czy bym ryzykowala na twoim miejscu, chyba że sprawdzisz czy na pewno pęcherzyki pękły. :)
Ja brałam cło 1x1 I rósł tylko 1 pęcherzyk, a bez tabletek żaden. Urlop to bardzo dobry pomysł. Nam sie tak udało zajść. Mierzyłam tylko codziennie rano temp., żeby wiedzieć czy owulacja była. Potem totalny relaks i myślenie o tym jak spędzimy dzień. Zero spiny, żeby się udało. Niestety okazało się, że była to ciąża biochemiczna. W kolejnym cyklu brałam 2x1 i były dwa pęcherzyki. Teraz jestem w 11 Tc. Więc niby im więcej pęcherzyków tym większa szansa.
Jakbyś brała 3x1 to wystarczy Ci tabletek? Czy lekarz wpisze Ci opakowanie więcej?
 
Z tymi 3 tabletkami to nie wiem czy bym ryzykowala na twoim miejscu, chyba że sprawdzisz czy na pewno pęcherzyki pękły. :)
Ja brałam cło 1x1 I rósł tylko 1 pęcherzyk, a bez tabletek żaden. Urlop to bardzo dobry pomysł. Nam sie tak udało zajść. Mierzyłam tylko codziennie rano temp., żeby wiedzieć czy owulacja była. Potem totalny relaks i myślenie o tym jak spędzimy dzień. Zero spiny, żeby się udało. Niestety okazało się, że była to ciąża biochemiczna. W kolejnym cyklu brałam 2x1 i były dwa pęcherzyki. Teraz jestem w 11 Tc. Więc niby im więcej pęcherzyków tym większa szansa.
Jakbyś brała 3x1 to wystarczy Ci tabletek? Czy lekarz wpisze Ci opakowanie więcej?
Mam w domu pół opakowania z 1 cyklu wiec starczyło by :) nie no zaufam mojemu ginowi i wezmę 2 :)
 
Cześć dziewczyny :) @ przyszła wczoraj... :( dziś byłam u mojego lekarza i wypisał mi repetce na CLO.
Mam brac 2 tabletki znowu i zastanawiam się czy nie wziąć 3 bo to 3 cykl a później będzie przerwa....
16 na monitoring. Nowy cykl nowa nadzieja... Akurat od 20 jedziemy z mężem nad morze wiec może się wyluzujemy i wreszcie trafimy w odpowiedni dzień :)
Zazdroszczę urlopu!
Ja właśnie wróciłam po urlopie, ale widać moje jajniki na nim zostały :D wyluzowanie im nie pomogło
 
reklama
Taki trochę spontaniczny ale stwierdziliśmy ze skoro jest ładna pogoda jeszcze i 100 lat nie byliśmy nad naszym morzem to czemu nie :)
no i wyprosiłam tydzień u szefowej... ale sama czuję ze potrzebuję trochę wolnego i odpoczynku, pomyślunku....
Ostatnio 2 dni przed okresem zrobiłam mężowi taką awanturę (z trzaskaniem drzwiami i łzami przez 2 h ) o to że nie chciał się ze mną łaskotać, ze mi później samej było głupio. Psychika mi siada od tego myślenia czy się udało czy nie .... nawdycham się jodu i wyluzuję!
 
Do góry