reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

paulinka77

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Sierpień 2010
Postów
15
Jakie może być prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Okres 22go sierpnia ( okres trwał 5dni) stosunek przerywany 30sierpnia. Owulacja wg kalendarza 4 lub 5 wrzesień. Na 100% nie doszło do wtrysku we mnie. Od tygodnia mam bóle w dole brzucha, czuje gorąco w pochwie. Piersi normalne, nietkliwe. Dziś o 5 obudziłam się z dreszczami i mdłościami ale temp 36.4C. Infekcja?
 
reklama
Jakie może być prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Okres 22go sierpnia ( okres trwał 5dni) stosunek przerywany 30sierpnia. Owulacja wg kalendarza 4 lub 5 wrzesień. Na 100% nie doszło do wtrysku we mnie. Od tygodnia mam bóle w dole brzucha, czuje gorąco w pochwie. Piersi normalne, nietkliwe. Dziś o 5 obudziłam się z dreszczami i mdłościami ale temp 36.4C. Infekcja?
Ja mialam takie objawy na początku ciazy..jednak objawy przeziebienia mialam w ciagu calego dnia....uwazam ze za wczesnie by podejrzewac ciaze
 
Ja mialam takie objawy na początku ciazy..jednak objawy przeziebienia mialam w ciagu calego dnia....uwazam ze za wczesnie by podejrzewac ciaze

Czy beta w tej chwili mi wyjdzie czy próbować zrobić test ciążowy i jaki? Okres powinnam dostać za 9 dni. W dzień stosunku mialam pierwszy dzień mokrych dni czyli w sumie początek dni plodnych. Aż mi się wierzyć nie chce ze bez finiszu w środku mogłoby dojsc do zapłodnienia. Może faktycznie zlapalam infekcje, do których i tak mam podatnosc.
 
Czy beta w tej chwili mi wyjdzie czy próbować zrobić test ciążowy i jaki? Okres powinnam dostać za 9 dni. W dzień stosunku mialam pierwszy dzień mokrych dni czyli w sumie początek dni plodnych. Aż mi się wierzyć nie chce ze bez finiszu w środku mogłoby dojsc do zapłodnienia. Może faktycznie zlapalam infekcje, do których i tak mam podatnosc.
Ja zrobilam bete 5 dni przed miesiaczka:) poczekaj jeszcze chwilke i zrob dla.swojego spokoju:)
 
A wiesz o tym, że stosunek przerywany to NIE JEST METODA ANTYKONCEPCJI?
Jeśli w dniu stosunku miałaś początek dni płodnych, to jest duże prawdopodobieństwo, że jednak zaszłaś w ciążę.
9 dni do @ to za wcześnie na test, poczekaj do dnia miesiączki.
Wiem, że popełniłam błąd. Zawsze się zabezpieczam ale na zakończenie wakacji po imprezie i alkoholu... Eh po prostu aż żal, stara a głupia. Co do tego palenia i uczucia gorąca w pochwie odczuwam też takie w pupie. Seks był tylko jeden rodzaj
 
reklama
reklama
Do góry