reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

paulinka77

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Sierpień 2010
Postów
15
Jakie może być prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Okres 22go sierpnia ( okres trwał 5dni) stosunek przerywany 30sierpnia. Owulacja wg kalendarza 4 lub 5 wrzesień. Na 100% nie doszło do wtrysku we mnie. Od tygodnia mam bóle w dole brzucha, czuje gorąco w pochwie. Piersi normalne, nietkliwe. Dziś o 5 obudziłam się z dreszczami i mdłościami ale temp 36.4C. Infekcja?
 
reklama
reklama
Najprawdopodobniej jesteś chora , na objawy ciąży za wcześnie , myślę że na bete też , poczekaj do dnia @ o tyle
Wiem ze jeszcze za wcześnie na test ale kupiłam elektroniczny clearblue który wykrywa 1-2 tyg ciążę i wyszedł negatywny. W czwartek zrobię kolejny innej firmy a w piątek betę. Termin okresu mam na przyszłą środę. O ile nie zawitam do gina prędzej bo w tej chwili zaczęłam dużo siusiac i trochę boli mnie pęcherz.
 
Wiem ze jeszcze za wcześnie na test ale kupiłam elektroniczny clearblue który wykrywa 1-2 tyg ciążę i wyszedł negatywny. W czwartek zrobię kolejny innej firmy a w piątek betę. Termin okresu mam na przyszłą środę. O ile nie zawitam do gina prędzej bo w tej chwili zaczęłam dużo siusiac i trochę boli mnie pęcherz.
To może zapalenie pęcherza? nie przeziębiłaś się ?
 
To może zapalenie pęcherza? nie przeziębiłaś się ?
Możliwe. Praktycznie od dnia po stosunku bolały mnie jajniki, ciągnęło też w pochwie. Facet twierdzi że może było zbyt ostro i może się ogólnie na dole przeziebilam. Trzymam się tego. Zaufalam mu. To byłby mega pech gdybym była w ciąży bez wytrysku w środku, 6dni przed owulacja. No ile takich plemników może być bez finiszu w środku. Do zapłodnienia jednak potrzeba wyrzutu nasienia.
 
Możliwe. Praktycznie od dnia po stosunku bolały mnie jajniki, ciągnęło też w pochwie. Facet twierdzi że może było zbyt ostro i może się ogólnie na dole przeziebilam. Trzymam się tego. Zaufalam mu. To byłby mega pech gdybym była w ciąży bez wytrysku w środku, 6dni przed owulacja. No ile takich plemników może być bez finiszu w środku. Do zapłodnienia jednak potrzeba wyrzutu nasienia.
No mało prawdopodobna ta ciąża , jak dla mnie ,ale wiem też ,że ciężko jest zajść w ciąże ,tylko tym które tego chcą ,no ale i tak uważam ,ze w niej nie jesteś
 
Dokładnie tak, jak powiedziała Fado...
Są kobiety, które miesiącami się starają, współżyją w owulację, po stosunku trzymają nogi w górze, żeby nasienie nie wypłynęło i nic, a są kobiety, które raz poniosą emocje i bach...
 
No mało prawdopodobna ta ciąża , jak dla mnie ,ale wiem też ,że ciężko jest zajść w ciąże ,tylko tym które tego chcą ,no ale i tak uważam ,ze w niej nie jesteś
Dokładnie tak, jak powiedziała Fado...
Są kobiety, które miesiącami się starają, współżyją w owulację, po stosunku trzymają nogi w górze, żeby nasienie nie wypłynęło i nic, a są kobiety, które raz poniosą emocje i bach...
Wiem coś o tym bo moja siostra od kilku lat próbuje bezskutecznie i juz sie poddala.
Ja nie chcę na razie być w ciąży. Znam się z moim facetem krótko. On za to juz by chciał mieć ze mną dzieci Choruje na nadczynność tarczycy i Hashimoto więc chciałabym się do tej ciąży przygotować dobrze zdrowotnie. Moje pierwsze dziecko jest niepełnosprawne więc i z tego powodu się boję kolejnej ciąży.
 
Ostatnia edycja:
No cóż... Ja też mam niepełnosprawne dziecko i kolejna ciąża jest u mnie absolutnie wykluczona, dlatego biorę tabletki, a gdy ich nie brałam, nie było nawet opcji, żeby mąż się do mnie zbliżył bez prezerwatywy...
 
No cóż... Ja też mam niepełnosprawne dziecko i kolejna ciąża jest u mnie absolutnie wykluczona, dlatego biorę tabletki, a gdy ich nie brałam, nie było nawet opcji, żeby mąż się do mnie zbliżył bez prezerwatywy...
My faktycznie zaszalelismy ale przy moich 28dniowych cyklach i tym fakcie, że zawsze czuję owulacje, która występuje ok 13-14dnia cyklu. A był piąteczek wieczor gdzie owulacja powinna byc w środę więc stwierdziłam, że będzie bezpiecznie. Brzuch zaczął mnie boleć wcześniej ale chyba ta kulminacje czulam właśnie w środę. No i fakt ze nie skończył we mnie. Boże głupi wybryk jak u nastolatki i teraz stres ‍.

To był mój ostatni taki numer, a ten mam nadzieję, że nie będzie z Kinder niespodzianka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry