reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Głowa do góry - pewnie bardzo tęsknisz za Luna ale jakis inny czworonozny przyjaciel czeka już na Ciebie i prawdziwy dom. Wspaniale że chcesz adoptować pieska :)
Strasznie to przeżyłam choć była u nas dobę. Jedynie na chwilę poprawił mi wczoraj humor widok mojego dziecka na ekranie a w drodze powrotnej od lekarza już swojemu zapowiedziałam, że będzie adopcja i koniec [emoji846]
 
reklama

Ja się w międzyczasie dopisywałam i mimo, że niewiele piszę to czytam Was na bieżąco i zamierzam się więcej udzielać jak już pojdę na zwolnienie i będę mieć więcej czasu więc prośba o dopisanie [emoji846]
 
Zazdroszczę tak wspaniałego pieska. Zwierzęta to mądre stworzenia, dużo rozumieją [emoji3526] Ja dalej ubolewam nad "utratą" Luny, ale już po mału przygotowuję się do adopcji. Jeśli ją oddadzą do schroniska to ją adoptuję jeśli nie to wezmę innego. Ehhh ... Przykro i smutno. Dziś znowu ryczałam, bo sobie przypominałam, że leżała mi na puchatym dywanie, który odebrała za swoje legowisko [emoji55]
No nie zaprzeczę, jest wspaniała [emoji7] kocham ją nad życie, jest moją malutką córeczką [emoji3590]
Szkoda, że tak wyszło z tym pieskiem, ale super, że jesteś otwarta na adopcję [emoji4] tylko teraz pamiętaj, że nieważne skąd weźmiesz pieska to lepiej zabezpieczyć się umową, zaoszczędzisz sobie niepotrzebnych stresów [emoji6]
Pozostało nam tylko wszystko zgonic na hormony. Ja zrobiłam się takim wrednym babskiem że już wczoraj chciałam się z mężem rozwodzić
No właśnie, żeby ta ciąża do rozwodu nie doprowadziła [emoji23] mnie mój najbardziej wkurza tymi tekstami, że na pewno nie jest tak źle jak ja to przedstawiam i wszystko jest do przeżycia... O losie, jak może na temat ciąży wypowiadać się facet, który odwalił przyjemną robotę i poza tym ma luzik i tylko radość [emoji849]
 
No nie zaprzeczę, jest wspaniała [emoji7] kocham ją nad życie, jest moją malutką córeczką [emoji3590]
Szkoda, że tak wyszło z tym pieskiem, ale super, że jesteś otwarta na adopcję [emoji4] tylko teraz pamiętaj, że nieważne skąd weźmiesz pieska to lepiej zabezpieczyć się umową, zaoszczędzisz sobie niepotrzebnych stresów [emoji6]No właśnie, żeby ta ciąża do rozwodu nie doprowadziła [emoji23] mnie mój najbardziej wkurza tymi tekstami, że na pewno nie jest tak źle jak ja to przedstawiam i wszystko jest do przeżycia... O losie, jak może na temat ciąży wypowiadać się facet, który odwalił przyjemną robotę i poza tym ma luzik i tylko radość [emoji849]
Haha mój mąż ostatnio wystrzelił z tekstem że w filmach kobiety w ciąży jakoś lepiej wyglądają niż ja i nie narzekają tyle, a jak mówi że pewnie przesadzam to jest masakra wtedy u nas ;) i też mu zawsze powtarzam że dla niego to była sama przyjemność więc się ma teraz nie odzywać :) czekam już z utęsknieniem na ten "złoty czas" ciąży o którym czytam że wkrótce nadejdzie ale jakoś go nie widać... Bo inaczej to zaraz będę samotna matka haha jak mój mąż już nie wytrzyma
 
Hej Dziewczyny, u mnie 11 + 2 i czuje sie fatalnie. Nic mi nie pomaga na mdlosci...Dzisiaj w nocy mamy przed soba lot 9 h, 2h przesiadki i potem znowu 3h. Bardzo sie stresuje. Mam nadzieje,ze szybko zasne. Konczy sie dla mnie pewien etap. Po 2 latach wyprowadzka z Pekinu. Chociaz szczerze nie znosze tego miejsca, to jakos dzisiaj mi smutno. Bede tesknic za ludzmi, ktorych tutaj poznalam.
Wracacie do Polski?? Trzymam kciuki za spokojny lot :*
Jej ile nadrukowałyście [emoji16]
Jestem w szoku, że nas aż tak dużo. Ale będzie się działo w kwietniu [emoji4]

Ja dziś się gorzej czuję, nie wyspałam się w ogóle [emoji53] znowu w głowie mi się kręci. Aż pies nas zaczął pilnować i leży z głową na moim brzuchu [emoji7] no przecudowny widok [emoji3590]

Co do humorków to jakoś tak poddenerwowana chodzę, nic mi nie pasuje i czasami też mi się zdarzy powiedzieć po co mi to było [emoji849] mąż już ma zapowiedziane, że na więcej dzieci ma nie liczyć [emoji23]

@sisi_1989 trzymam kciuki za lot [emoji6] gdzie teraz osiądziecie? Znowu jakieś piekne miejsce w świecie? [emoji4]
Serio? Ja to kombinuje i nastawiam mojego żeby po pierwszym nie zwlekać długo z drugim, do 30stki chciałabym z dwójką się wyrobić :)
 
Dużo piszecie, nie nadsrzsm czytać ;) ale jestem. Ma prenatalne idę na koniec września to bedziec13-14tydzien. Narazie mam dalej mdłości i wymioty wieczorem i trochę rano i ogólnie mało siły mam.
 
A co byscie powiedzialy na osobny "watek" z przedstawieniem sie, moze ime (jezeli ktos chce), wiek czy miejsce zamieszkania...pare informacji o nas??
wiem, ze robilysmy tak kilka lat temu jak bylam tutaj z moim drugim dzieckiem. bo ja musze przyznac, ze latwiej byloby mi Was "zapamietac" gdybym znala imiona. Po Nickach to jeszcze nic nie kojarze :D
Co Wy na to? oczywiscie kto chce, zeby nie bylo :D
 
Haha mój mąż ostatnio wystrzelił z tekstem że w filmach kobiety w ciąży jakoś lepiej wyglądają niż ja i nie narzekają tyle, a jak mówi że pewnie przesadzam to jest masakra wtedy u nas ;) i też mu zawsze powtarzam że dla niego to była sama przyjemność więc się ma teraz nie odzywać :) czekam już z utęsknieniem na ten "złoty czas" ciąży o którym czytam że wkrótce nadejdzie ale jakoś go nie widać... Bo inaczej to zaraz będę samotna matka haha jak mój mąż już nie wytrzyma
hehe dobre :)
 
reklama
Do góry