reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Ja przed chwilą zrobiłam tripa do przychodni i do sklepu po warzywa na zupę i powiem Wam, że to za dużo jak na mnie [emoji24] w kolejce tak mi było słabo, że ledwo doszłam do kasy, myślałam, że tam padnę... Wyjdę na straszną marudę, ale dziś to nie mam siły na nic [emoji26]
 
Ja też nie mam siły. Czuję się jak kupa.

Dzwoniłam do położnej do tego samego ośrodka co miałam w pierwszej ciąży ale wybrałam inna. Kazała przyjść po 30 tc bo teraz to za wcześnie.
 
Ja przed chwilą zrobiłam tripa do przychodni i do sklepu po warzywa na zupę i powiem Wam, że to za dużo jak na mnie [emoji24] w kolejce tak mi było słabo, że ledwo doszłam do kasy, myślałam, że tam padnę... Wyjdę na straszną marudę, ale dziś to nie mam siły na nic [emoji26]
Ja też nie mam siły. Czuję się jak kupa.

Dzwoniłam do położnej do tego samego ośrodka co miałam w pierwszej ciąży ale wybrałam inna. Kazała przyjść po 30 tc bo teraz to za wcześnie.
Nie to, że Wam dziewczyny życzę złego samopoczucia, ale Wy macie prawo mieć gorsze dni i po prostu leżeć plackiem, przynajmniej ja w ciąży tak uważałam :D A co ja mam powiedzieć, jak w ciąży nie jestem, a wróciłam do domu, wypiłam kawę, poszłam spać, wstałam, (dzieci ze szkoły przyprowadził dziadek) nakrzyczalam na dzieci hahaha, bo mi przeszkadzały w drzemce, znów pije kawę i czuje, ze jak zaraz nie położę się znowu to umrę[emoji23] a trzeba wziac się w garść zrobić coś w domu czy chociażby się pouczyć, wiec dołączam do grona [emoji90]
 
Nie to, że Wam dziewczyny życzę złego samopoczucia, ale Wy macie prawo mieć gorsze dni i po prostu leżeć plackiem, przynajmniej ja w ciąży tak uważałam :D A co ja mam powiedzieć, jak w ciąży nie jestem, a wróciłam do domu, wypiłam kawę, poszłam spać, wstałam, (dzieci ze szkoły przyprowadził dziadek) nakrzyczalam na dzieci hahaha, bo mi przeszkadzały w drzemce, znów pije kawę i czuje, ze jak zaraz nie położę się znowu to umrę[emoji23] a trzeba wziac się w garść zrobić coś w domu czy chociażby się pouczyć, wiec dołączam do grona [emoji90]
Ale Ty to na wysokich obrotach jesteś. I tak Cię podziwiam.
A do szkoły rodzenia się nie wybierasz?
Nie nie idę. Dla mnie to strata czasu. Jedno dziecko już mam wiem co i jak [emoji23]
 
W aptekach w 2014 roku była taka seria *spam*, jeśli dobrze nazwę kojarzę. Była przeznaczona na przeziębienie dla kobiet w ciąży. Popatrz w aptece, może dalej jest

Właśnie używam kropli do nosa z tej serii i teraz tez wysłałam mojego do apteki i kupił tabletki na gardło [emoji6] z tego co widziałam to nawet są w rossmanie. Dobrze ze jest coś takiego [emoji6]
Właśnie przespałam 3 godziny i Rose śniłaś mi się[emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry