reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Jak tam dziewczyny? U mnie dziś pyknal 28 dc, wczoraj nic spędziłam z podpaski bo bałam się że @ mnie zaleje, ale nie od rana cisza więc wróciłam do wkładek, jutro 29 dc za kilka dni zacznę się serio obawiać że znów będzie 45 dc :-/ jak nie urok to...
 
Oj tak, gna. Mnie jako studentce wrzesień to w ogóle zapieprza[emoji85]




Taaaak, wszystko w porządku :D ale tak się stresowałam, że przez całe usg lekarkę raczylam głupawymi opowiastkami [emoji23]
Później pojechałam na uczelnię, udało mi się oddać projekty, jestem szczęśliwa :D
Teraz w piątek mam jedno zaliczenie (nawet się na nie nie uczę) i w sobotę poprawę egzaminu i na tym sobotnim bardzo mi zależy. Dlatego właśnie wróciłam do domu, pije kawę i biorę się znów za naukę.
Miłego dnia dziewczyny!
Dorze że wszystko gra :)
 
O matko..... padam, w końcu znalazłam trochę czasu żeby tu zajrzeć.
Naprawdę brakuje mi czasu.
Dzieci już śpią, mąż poszedł do pracy a ja idę się kąpać,maseczkę zrobić, ogolić nogi, jeszcze paznokcie malnoć i spaaaaać... A jutro pobudka 5.30 i znów od początku.

RoseGold pójdę na studia trzeciego wieku bo wtedy będę miała czas :p męża też zaciągnę.

fiddlee takie przeciwności losu ;) dobrze wróżą.

Doranoc idę się ogarnąć i spać.
 
Jak tam dziewczyny? U mnie dziś pyknal 28 dc, wczoraj nic spędziłam z podpaski bo bałam się że @ mnie zaleje, ale nie od rana cisza więc wróciłam do wkładek, jutro 29 dc za kilka dni zacznę się serio obawiać że znów będzie 45 dc :-/ jak nie urok to...
Może to nie wydłużony cykl [emoji6] nie kusi Cię żeby zatestować? [emoji16]
 
O matko..... padam, w końcu znalazłam trochę czasu żeby tu zajrzeć.
Naprawdę brakuje mi czasu.
Dzieci już śpią, mąż poszedł do pracy a ja idę się kąpać,maseczkę zrobić, ogolić nogi, jeszcze paznokcie malnoć i spaaaaać... A jutro pobudka 5.30 i znów od początku.

RoseGold pójdę na studia trzeciego wieku bo wtedy będę miała czas [emoji14] męża też zaciągnę.

fiddlee takie przeciwności losu ;) dobrze wróżą.

Doranoc idę się ogarnąć i spać.
Zobaczymy :D dzisiaj już miałam wrażenie, że miałam śluz brązowawy jak przed @, ale później już normalnie. Że zmęczenia aż mi się w oczach miesza [emoji14]
 
Wysiadam już dzisiaj. [emoji204] kupiłam testy ciążowe, zostawiłam staremu w sklepie, bo miałam więcej zakupów.. to nie zabrał ich do domu. Trudno, rano będzie dymał do sklepu [emoji23]
Coś te testy nie chcą do Ciebie trafić, mam nadzieje, ze to dobrze zwiastuje :D
Jak tam dziewczyny? U mnie dziś pyknal 28 dc, wczoraj nic spędziłam z podpaski bo bałam się że @ mnie zaleje, ale nie od rana cisza więc wróciłam do wkładek, jutro 29 dc za kilka dni zacznę się serio obawiać że znów będzie 45 dc :-/ jak nie urok to...
Ej, co tak "optymistycznie", że cykl 45 dniowy, może będzie jeszcze "gorzej" i cykl wydłuży Ci się co najmniej do 300 dni[emoji16]
O matko..... padam, w końcu znalazłam trochę czasu żeby tu zajrzeć.
Naprawdę brakuje mi czasu.
Dzieci już śpią, mąż poszedł do pracy a ja idę się kąpać,maseczkę zrobić, ogolić nogi, jeszcze paznokcie malnoć i spaaaaać... A jutro pobudka 5.30 i znów od początku.

RoseGold pójdę na studia trzeciego wieku bo wtedy będę miała czas [emoji14] męża też zaciągnę.

fiddlee takie przeciwności losu ;) dobrze wróżą.

Doranoc idę się ogarnąć i spać.
Ja nawet na maseczkę nie mam siły, nie wspominając tym bardziej o ogólniu nóg[emoji23] skąd bierzesz siłę jeszcze na paznokcie? Ja czuję że z tym moim odpadnietym będę chodzić tak z tydzień conajmniej [emoji14]
Zobaczymy :D dzisiaj już miałam wrażenie, że miałam śluz brązowawy jak przed @, ale później już normalnie. Że zmęczenia aż mi się w oczach miesza [emoji14]
Bardzo możliwe, że coś tam widziałaś i również możliwe jest to, że już się to nie rozkręci :D
 
reklama
@paola425 nie bo czuje ze będzie biel, czuję się na @.

@MamaM123 podziwiam Cie kobieto, ja nie mam woli nawet paznokci pomalować. Szacun, [emoji16][emoji3059]

@fiddlee to super! Ja synka też urodziłam po 2 latach starań [emoji16] oby teraz poszło szybciej [emoji3059]
 
Do góry