reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Faktycznie może być za wcześnie zależy kiedy doszło do zapłodnienia. Owu mogła się przesunąć. Powtórzyłabym za 2, 3 dni. Trzymam kciuki [emoji4]
 
reklama
Patrzcie jakie zajebiste mydła w biedrze [emoji7]
Screenshot_20190912_085804.jpeg
 
Witam się z rana [emoji6] obudziłam się z bólem głowy, więc powtórka z wczoraj. Idę nakarmić psa i wracam do łóżka [emoji53]
Hej dziewczyny ja tak na szybko z rana żeby rozwiać wątpliwości zebrała się na odwagę i machnelam test z porannego siusiu, śnieżna biel Zobacz załącznik 1021400
Może jeszcze nie wykrył po prostu [emoji6] głowa do góry i czekamy dalej [emoji110]
Zapomniałam wam powiedzieć że pisałam z Nast wczoraj na insta. Kazała pozdrowić was wszystkie. Mały jest słodki. Jak będzie miała czas to wpadnie narazie mały zajmuje cały jej czas. Ale jest przeslodki.
Tak myślałam, że jest całkowicie pochłonięta maluszkiem [emoji4] najważniejsze, że u nich wszystko ok [emoji4]
Patrzcie jakie zajebiste mydła w biedrze [emoji7]Zobacz załącznik 1021426
Czaderskie! [emoji16]
 
Zapomniałam wam powiedzieć że pisałam z Nast wczoraj na insta. Kazała pozdrowić was wszystkie. Mały jest słodki. Jak będzie miała czas to wpadnie narazie mały zajmuje cały jej czas. Ale jest przeslodki.

Super wieści [emoji6] przyznawać się które jeszcze mają instagrama? I dlaczego Was jeszcze nie obserwuje? [emoji3]
 
Witam się z rana [emoji6] obudziłam się z bólem głowy, więc powtórka z wczoraj. Idę nakarmić psa i wracam do łóżka [emoji53]Może jeszcze nie wykrył po prostu [emoji6] głowa do góry i czekamy dalej [emoji110]Tak myślałam, że jest całkowicie pochłonięta maluszkiem [emoji4] najważniejsze, że u nich wszystko ok [emoji4]Czaderskie! [emoji16]

Łącze się dziś z Tobą! Dostałam zakaz wstawania z łóżka dziś od mojego, tylko do toalety mogę [emoji23] co tam porabiasz w tym łóżku cały dzień? Ja na przemian albo telewizja albo przeglądam na internecie wózki itp[emoji23]
 
A ja dziś miałam koszmar że zaczęłam krwawic.. Nie jest to sen proroczy tylko taki zły moment że tamta ciążę straciłam równo w 8+0 w piątek tak jak będzie jutro. Ale maluszek jest silny i nic mu nie zagraża.. Tylko stres niepotrzebny.

Byłam wczoraj w Lidlu kupiłam parę malutkich ubranek, w tym spodnie w rozmiarze 56 za 3 zł za sztukę bo takie promocje były [emoji16] także aż szkoda było nie brać. Są też leginsy ciążowe dziewczyny, ale ja narazie nie brałam bo nie wiedziałam jaki rozmiar. Wieczorem będę w domu to wyślę wam fotkę, są fajne dresy w rozmiarze 56 ale wszystko mocno dziewczęce a ja kupuje uniwersalne na ten moment
 
reklama
Do góry