reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Może napisze każda z nas kiedy miałs ostatnia @ i na kiedy ma termin,możemy wtedy podsumować nasze daty.
 
reklama
W piątek będą 4 tygodnie od pierwszych objawow mdłości.... I pomyśleć że w tamtej ciąży tylko 10 dni je miałam a potem czułam się dobrze. Człowiek już stary jest czy coo....
 
Hej Dziewczyny! Zalamka na całej linii od niedzieli jestem w szpitalu z bólami głowy. Ze względu na ciąże mało badań mogli zrobić ale w końcu okazało się po nakłuću ledzwiowym że to zapalenie opon mózgowych! Teraz nie wiem ile będę jeszcze leżeć w szpitalu głowa pęka leczenie żadne bo zagraża dziecku... Maleństwo w domu płacze za mama... Dramat
Jejku współczuję z całego serca. Trzymam kciuki, żeby szybko przeszło. Trzymaj się!
 
Ja dziś wyszłam na godzinny spacer z psem. Dla zdrowia. Lekarka kazała się ruszać, a ja generalnie brzydzę się aktywnością fizyczną, poza wędrowaniem właśnie. Wróciłam padnięta, rozbolała mnie głowa jakby od ciśnienia i ledwo żyje. Dla zdrowia, kurka :/
@Sindi1520 jakim cudem zapalenie opon Ci się przyplątało? Trzymaj się!
 
@Sindi1520 jakim cudem zapalenie opon Ci się przyplątało? Trzymaj się!
[/QUOTE]
Nie mam pojęcia ostatnio ciągle źle się czułam więc siedziałam w domu z córką ewentualnie krótki spacer:-/
 
reklama
O rany, to powodzenia, żebyście szybko wrócili do zdrowia. Tylko głowa Cię bolała? Jeszcze przyszło mi do głowy, że to może refluks.. A że to nigdy nie miałam to nie znam objawów. Czytałam, że może tak się objawiać. Takie uczucie jakby się chciało to wyrzucić z siebie ale za głęboko [emoji849] A zamiast jeść lekko to ja placków ziemniaczanych narobiłam takiej zachcianki dostałam. Narzeczony dziś z pracy się wyrwał aby mi ciepły bochenek chleba z piekarni przywiózł bo chciałam z masełkiem śmietankowym zjeść o godzinie 14 :)
Ból głowy i karku, silne wymioty, lekki światło wstręt
 
Do góry