reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@Heda, @mama płci męskiej podziwiam was. Mój starszy ma 8 lat i czasami tak mi daje popalić że nie mam na niego sił. Dobrze, że już szkola.
Dziewczynki mają 8 m. I zaczynają się bić. Nie wiem jak to dalej będzie.
@agnieszkaaa88 , a dlaczego takie wczesne rozwiązania? Dziurki w sierdziuszku często ściągają się. Lenka, na tym etapie też miała, ale jeszcze w brzuchu. A urodziła się bez
 
reklama
Wody zaczęły mi odchodzić Na usg zaczęły wychodzić lekkie skurcze których ja wogole nie czułam. Myśleli że tabletkami zastopuja skurcze ale się nie udało bo 6h później zaczęłam mieć już bole krzyżowe A po 12h od odejścia pierwszych wód plodowych urodziłam.
@Heda, @mama płci męskiej podziwiam was. Mój starszy ma 8 lat i czasami tak mi daje popalić że nie mam na niego sił. Dobrze, że już szkola.
Dziewczynki mają 8 m. I zaczynają się bić. Nie wiem jak to dalej będzie.
@agnieszkaaa88 , a dlaczego takie wczesne rozwiązania? Dziurki w sierdziuszku często ściągają się. Lenka, na tym etapie też miała, ale jeszcze w brzuchu. A urodziła się bez
 
właśnie ja brałam te wszystkie wspomagające produkty ********** coś z humanu leki homeopatyxzne słód jęczmieny itp itd A potem okazało się, z lepiej tego nie brać początkowo tylko po stabilizacji bo jak się to od tego zacznie to potem to nic nie daje
sprobuj zwykla herbate Bocianek dla karmiacyh mam kupisz w aptece-Ja kupowalam w Gemini to naturalne ziola
 
Dziewczyny u mnie szyjka 17 mm biorę luteinę ale i tak sie skraca dostałam skierowanie do szpitala :crazy:na patologie jutro maja mnie przyjąć na „klinicznej”
 
Hej ja nadal czekam na miejsce w szpitalu na patologii ciąży , leżę w domu biorę luteinę nospe i magnez naczytałam się wczoraj o skrajnych wczesniakach bozia mam nadzieje ze to mnie nie czeka
 
reklama
Hej ja nadal czekam na miejsce w szpitalu na patologii ciąży , leżę w domu biorę luteinę nospe i magnez naczytałam się wczoraj o skrajnych wczesniakach bozia mam nadzieje ze to mnie nie czeka
Może na Zaspe się zgłoś...,bo naprawdę ta szyjka krótka. :(
A z resztą z doswiadczenia wiem, że jak dzwonisz to zawsze mówią, że nie ma miejsca...Ja za pierwszym razem posluchalam, ale za drugim jechałam i mnie przyjeli. Nie dzwoniłam jak mówili tylko pojechałam i czekałam chyba kilka godzin ale mnie przyjęli.
 
Do góry