reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Naprawdę nikt nie miał nigdy tak niskiego estradiolu w 4dt?? Strasznie się denerwuje:(:mad:
Wyników nie odmawiasz z lekarzem? Ja w 3dpt miałam też mały estradiol, ale na pewno poziom był wyższy jak u Ciebie. Dawka estrofemu zwiększono mi z 3x2. W późniejszym etapie było nawet 4x2 i musiałam w nocy wstawać.

Niestety nie powiem Ci jaki był dokładnie wynik, już nie pamiętam [emoji3525]
 
Mój lekarz jak się kiedyś pytałam mówił żeby się estradiolem nie przejmować, kluczowy jest progesteron. Jak masz dobry to się nie stresuj
Progesteron mam 26,4 ng/ml, ale to było przed branie jakich kolwiek leków. Beta 59,ale miałam podane w piątek pół amp. pregnylu. Zobaczymy, nic innego mi nie pozostało..
 
Dokladnie. To ogromne szczescie tragic na dobrego lekarza. Zazdrodzcze wygibaskow ;) dzis moja siostra urodzila synka, zostalam po raz kolejny ciocią;) zryczałam się, zbieram sily i po pracy jade do szpitala przytulać;) niech piątek 13tego i nowy kawaler przyniesie cioci szczęscie ;)
Wszystkiego dobrego!!!
I Ty doczekasz się swojego małego cudu. Bardzo mocno wszystkim wam tego życzę [emoji8][emoji8]
 
Kwestia dobrego lekarza i przebadania siebie i swojej wiedzy. Ja z tą wiedzą co teraz na 100we inaczej bym się poprowadziła te 4 transfery temu. Najgorsze, to uwierzyć, że in vitro jest hop siup i już bejbik. A to rzadko i w tzw. "łatwych" przypadkach...
No właśnie, z
Kwestia dobrego lekarza i przebadania siebie i swojej wiedzy. Ja z tą wiedzą co teraz na 100we inaczej bym się poprowadziła te 4 transfery temu. Najgorsze, to uwierzyć, że in vitro jest hop siup i już bejbik. A to rzadko i w tzw. "łatwych" przypadkach...
No właśnie też kiedyś myślałam że hop siup... Potem okazało się że świeżego transferu mi nie zrobią bo ryzyko hiperki i ja w ryk... Kolejny miesiąc czy 2 w plecy... Potem nieudany transfer, dwa kropki stracone, załamałam się i nie miałam nikogo w otoczeniu kto miałby jakąkolwiek wiedzę... I tak tu trafiłam. Teraz już wiem że hop siup to można skoczyć do galerii na wyprzedaż a nie zajść w ciążę po ivf
 
Wyników nie odmawiasz z lekarzem? Ja w 3dpt miałam też mały estradiol, ale na pewno poziom był wyższy jak u Ciebie. Dawka estrofemu zwiększono mi z 3x2. W późniejszym etapie było nawet 4x2 i musiałam w nocy wstawać.

Niestety nie powiem Ci jaki był dokładnie wynik, już nie pamiętam [emoji3525]
Nie wzięłam teraz weryfikacji żeby ograniczyć koszty. W invikcie to kosztuje 450 zl:( A ostatnio to tylko dzwonił i mówił że wszystko jest ok. Teraz powiedział mi co mam robić jak będzie za niski progesteron ale o estradiolu nic nie mówił, więc chyba tam podjadę.
 
reklama
Do góry