reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dlatego chyba sie ciesze ze u nas bety nie robia więc nie ma szans sobie nic wkręcić!


Co do objawów mnie dalej brzuch ciągnie, czuje jak mi sie tam wszystko rozpycha i codziennie od 2 dni mam bolace wzdecj [emoji57] Natomiast mdłości brak, mdlilo mnir troszke na początku, teraz czasem rano ale po zjedzeniu czegoś zaraz przechodzi, z synem ledwo zipalam tak mnie mulilo a po 10tc to jadlam tylko kanapki z nutella które w całości zwracalam a teraz jest inaczej. Z synem miałam uderzenia goraca i zawroty glowy oraz totalne zmeczenie a tu nic! Wiadomo jestem troche zmęczona i niewyspana bo wciaz wsyaje o 6 rano ale pozatym nie czuje różnicy. Jedynie mam ogromne poczucie niepokoju, ze cos z dzidzia bedzie nie tak no i moj największy strach co do płci dziecka [emoji2356]
Dziewczynki wiadomo że każda chce mieć zdrowiutkiego maluszka i to jest priorytet ale boję się że nie będzie to moja wymarzona córeczka, okropne to jest ale tak mam, zawsze marzyłam o synku i córce [emoji15] wiem że o 3 starac sie nie bede ale tak bardzo pragnę corci. Czy wy też tak macie?

Pomijam fakt ze ja na usg pewnie wybiore sie gdzies w listopadzie [emoji2356] bo u nas dopiero robią w 12tc a zeby iść prywatnie to musialabym jechać 2h.
Ja teraz też bym chciała córeczkę. I sobie wkręcam bo mam inne objawy niż przy poprzednich ciążach i byli chłopcy :) pewnie to nie ma znaczenia z tymi objawami
Mnie dzisiaj w nocy tak podbrzusze bolało jakby się wszystko rozpychalo tam.


Nikolka ja nie sprawdzam szyjki.. Gin gadał że jest ok
 
My mamy chlopca i dziewczynke, maz mowi, ze wolalby chlopca, cho oczywiscie oby bylo zdrowe, ja czuje, ze bedzie dziewczynka, a i wspolzylismy ze 2 dni przed owu. Mi wszystko jedno.
 
My mamy chlopca i dziewczynke, maz mowi, ze wolalby chlopca, cho oczywiscie oby bylo zdrowe, ja czuje, ze bedzie dziewczynka, a i wspolzylismy ze 2 dni przed owu. Mi wszystko jedno.
Ja bym właśnie chciała chłopca [emoji7] ale to loteria, nie wierzę, że te wszystkie "metody na płeć dziecka" działają :/ musimy jakoś wytrzymać do tego 16tc i zobaczymy...
 
Ja w związku z tym, że mam syna chciałabym córe :) ale najważniejsze żeby donosic, było zdrowe i poszło wszystko ok [emoji851]
 
Ja w związku z tym, że mam syna chciałabym córe :) ale najważniejsze żeby donosic, było zdrowe i poszło wszystko ok [emoji851]
Właśnie u mnie jest dokładnie tak samo, przy pierwszej ciąży była mi zupełnie obojętna płeć teraz jest inaczej. Poza tym i ja i moja siostra mamy chłopców więc i moja mama się z wnusi ucieszy.
 
Ja też ze względu na to, że mam córeczkę chciałabym chłopca, ale z drugiej strony dziewczynkę, bo mogą tak jak ja i siostra zostać przyjaciółkami na zawsze... Dlatego obie opcje mi odpowiadają i nie chcemy znać płci do porodu. Taką niespodziankę mieliśmy też z córeczką.
 
Cześć dziewczyny. Udało mi się w pierwszym cyklu. Mam juz synka. Ma niecałe trzy lata. To moja piata ciaza.
IMG_20190915_112439.jpeg
 
reklama
Do góry