reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Hej! To jestesmy dokladnie na tym samym etapie. U mnie tez 10+3:-)
O super!!! A jak samopoczucie? U mnie okropne nudnosci od 5 tygodnia ale spodziewalam się w poprzednich ciążach było to samo. Troszkę pomagaja kropelki na nudności ale szału nie ma. Czekam do 12 tyg i licze ze te wszystkie nieprzyjemne objawy miną
 
Miałam na dziś ambitny plan żeby córce w szafie ogarnąć, letnie ciuchy pochować i co? I zasnęłam. Dziewczyny Wy też macie taką niemoc? Ja mam wrażenie jakby mi ktoś zasilanie odciął zupełnie, ledwo chodzę a większość dnia przesypiam. Wieczorami to koło 19 już po mnie. I mam coraz większe duszności, umówiłam się do alergologa bo jednak na tych lekach co mam długo nie pociągne.
 
U mnie najgorzej jest wieczorem.Przez cały dzień jest ok, mogę zjeść wszystko .Za to od 18:00 mam straszne mdłości.Mimo tego że nic nie jem na kolacje to mnie bierze na wymioty.[emoji19]
Podobnie u mnie. Zauważyłam, że jak mało jem albo super lekko w ciągu dnia to tych mdłości takich nie mam.

Dzisiaj zaczęło mnie dość mocno boleć ledzwie po lewej stronie. Kluje że ciężko sie ruszac :( czytałam to niby normalne może być. Ale kompletnie się nie ruszam w pracy. Do tego lekko brzuch zaczął boleć.
 
Gratulacje, duża dzidzia! Zaczęty 11 tydzień czyli powiedzmy 10+1 czy 11+1? Pytam bo różne tu były teorie, a ja jutro będę mieć 10+2 na USG (czyli wg mojej wiedzy własnie początek jedenastego tygodnia) i zastanawiam się czy jest szansa żeby małe miało ponad 4,5cm i gin zrobił genetyczne.

Oczywiście w tej ekscytacji się pomyliłam ;) zaczęty 12 tydzień! Wczoraj było 11+0, dziś 11+1 :)
 
Dziewczyny, co do tych tygodni ciąży. Piszmy tydzień+dzień i nie czepiajmy się, jeśli jedna będzie uważac, ze 9+4 to 10 tydzień, a inna ze 9, bo ginekologów i tak interesuje pełny wymiar tygodni i dni. I nie ma co się przerzucać zdaniami profesjonalistów, bo jak widać zdania te tez są różne, a mam nadzieje, ze prowadzącym nam lekarzom profesjonalizmu odmówić nie można.
Co do zmęczenia - kilka czynności wykonanych w ciągu dnia skutecznie mnie wyczerpuje. Ciekawa jestem, jak u Was z ciśnieniem? U mnie ostatnio niskie, niziuteńkie.
 
reklama
Mi pomaga picie coli zero na mdłości :) nie jest zdrowa ale totalnie mnie nie mdli
Colą trochę się ratowałam w pierwszej ciąży, ale wtedy był hardcore - niepowściągliwe wymioty. ;/ Teraz to raczej piję na podwyższenie ciśnienia i cukru zamiast kawy, bo mam te omdlenia, choć też doraźnie pomoże nieco na mdłości. Jednak nie mogę zbytnio pić przy małym, czyli na felerny wieczór, bo jak zobaczy puszkę, to mi ewidentnie zabierze. :D
 
Do góry