reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Nie było mnie troszke a tu tyle postow.
Wszytskim babeczkom gratuleje udanych wizyt i piekne sa wasze babelki[emoji5]

Co do papa ja nie robie mam 32l. ,robiłam tylko usg i to mi wystarczy.

Widze ze tu kulinarnie sie robi , uwielbiam gotowac i eksperymentować więc z checia przygarnę nowe przepisy[emoji4]

A ja sie gorzej czuje juz 3 dzien z rana glowa boli i tak cmi caly dzień.. lekki katar i tak mysle czy to wina zatok bo cisnienie mam rozne raz 120/70 raz 110/60.
Także w razie na zatoki co polecacie, na poczatek zrobie inhalacje z soli tylko czy to pomoże.
 
reklama
Mam pytanie co do spania. Ja nie dam rafy spać całą noc na lewym boku. Kręce sie strasznie. I naewt czasem budzę się na brzuchu... Dziecku raczej krzywdy nie zrobię bo wierzę w instynkt który sam by zadziałał jakby spanie na brzuchu niosła zagrożenie. Martwi mnie jednak kwestia dotlenienia
 
Mam pytanie co do spania. Ja nie dam rafy spać całą noc na lewym boku. Kręce sie strasznie. I naewt czasem budzę się na brzuchu... Dziecku raczej krzywdy nie zrobię bo wierzę w instynkt który sam by zadziałał jakby spanie na brzuchu niosła zagrożenie. Martwi mnie jednak kwestia dotlenienia
Ja tak samo z 10 razy w nocy sie przewracam a czesto obudzie sie lekko na brzuchu ale u mnie piersi nie pozwalaja tak spac i sie budzę, ale nie martw sie później ciało ci da sygnał[emoji6] i nie pozwoli spac na brzuchu..
 
Kto jeszcze nie robi pappa? Cały czas czytam, że robicie i się stresuje, że ja zrezygnowałam.
Pierwsze prenatalne robiłam 3 lata temu i też nie chciałam robić Pappa, ponieważ jednak miałam darmowe ze względu na wiek, lekarka powiedziała, że muszę je zrobić, bo są jakby w pakiecie. W przeciwnym wypadku musiałabym zapłacić za USG. Gdybym robiła prywatnie to bym z nich zrezygnowała. Chociaż w moim wypadku po Pappa ryzyko jeszcze bardziej spadło mimo że miałam już 36 lat. Teraz pewnie też będę musiała zrobić oba badania...
 
Nie było mnie troszke a tu tyle postow.
Wszytskim babeczkom gratuleje udanych wizyt i piekne sa wasze babelki[emoji5]

Co do papa ja nie robie mam 32l. ,robiłam tylko usg i to mi wystarczy.

Widze ze tu kulinarnie sie robi , uwielbiam gotowac i eksperymentować więc z checia przygarnę nowe przepisy[emoji4]

A ja sie gorzej czuje juz 3 dzien z rana glowa boli i tak cmi caly dzień.. lekki katar i tak mysle czy to wina zatok bo cisnienie mam rozne raz 120/70 raz 110/60.
Także w razie na zatoki co polecacie, na poczatek zrobie inhalacje z soli tylko czy to pomoże.
Ja robię zawsze inhalacje. Teraz robiłam z solą i kupiłam olejek olbas ale daje tylko 1 krople bo nie wiem czy można go stosować. Poza tym irygacja jest swietna na ten problem. I pisze to ja, osoba z przewlekłym, nawracajacym zapaleniem zatok, na którą nic nie działa. Nie zdążyłam wyleczyć ich przed ciaza choc lekarze mówili mi, że mogę mieć w ciazy duży problem z oddychaniem bo śluzówka się obkurcza.
 
Czy któraś z Was robi testy DNA?

Ja zdecydowałam się, że zamiast PAPPA zrobię test DNA. Mam go robić za 2 dni. Z PAPPA i tak mi pewnie wyszłyby wskazania do amnio ze względu na wiek, więc robienie tego testu trochę jest bez sensu.

Ginekolog poradziła mi test Panorama. Ale się waham. Przeczytałam tu na forum, że jednej kobiecie Panorama nie dała wyników i nie oddali jej pieniędzy za ten test. Waham się czy nie zrobić jednak Sanco, ale Sanco jest podobno mniej dokładne, bo nie rozróżnia DNA matki i dziecka. Mąż radzi bym robiła test, który poleca lekarz, no ale sama już nie wiem.
Ja robię PANORAMĘ jutro :) mam 37 lat :)
 
Ja robię zawsze inhalacje. Teraz robiłam z solą i kupiłam olejek olbas ale daje tylko 1 krople bo nie wiem czy można go stosować. Poza tym irygacja jest swietna na ten problem. I pisze to ja, osoba z przewlekłym, nawracajacym zapaleniem zatok, na którą nic nie działa. Nie zdążyłam wyleczyć ich przed ciaza choc lekarze mówili mi, że mogę mieć w ciazy duży problem z oddychaniem bo śluzówka się obkurcza.
O dzieki ja z zatokami walcze od 15 lat co chwile powracaja.. co prawda czesciej atakuja mie szczekowe ale cieżko sie tego pozbyć raz na zawsze.
 
reklama
Do góry