reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzisiaj dopiero 5dpt, miałam trzydniowe więc poniedziałek bedzie 10dpt i chyba tak dopiero zrobię bo sob- niedz nie mam czynnego laboratorium. W piątek robię morfologie przy accofilu ale piątek to dopiero 7dpt i nie wiem czy jest sens.
Tez mialam 3 dniowe zarodki i wachalam sie zrobic bete i teraz nie pamietam czy w 6 czy w 7 ale raczej w 7 dpt i beta wyszla 21 cos a juz na drugi dzien powtorzylam czy to nie zastrzyk i byla 49 cos. Ale wiadomo kazdy jest inny i u kazdego rozwija sie inaczej..szkoda stresu wczesniej bo to nie przesądza ani w jedna ani w druga strone ale ja i tak nie wytrzymalam:):) i mogli mowic ,uszy wykrecac a i tak zrobilam swoje bo tak czulam w srodku :):)
 
Tez mialam 3 dniowe zarodki i wachalam sie zrobic bete i teraz nie pamietam czy w 6 czy w 7 ale raczej w 7 dpt i beta wyszla 21 cos a juz na drugi dzien powtorzylam czy to nie zastrzyk i byla 49 cos. Ale wiadomo kazdy jest inny i u kazdego rozwija sie inaczej..szkoda stresu wczesniej bo to nie przesądza ani w jedna ani w druga strone ale ja i tak nie wytrzymalam:):) i mogli mowic ,uszy wykrecac a i tak zrobilam swoje bo tak czulam w srodku ogolnie jestem osoba cierpliwa ,ale co do takiej sprawy to ja nie z tych co przeczekaja grzecznie i maja cierpliwosc hihi
 
reklama
Dzisiaj dopiero 5dpt, miałam trzydniowe więc poniedziałek bedzie 10dpt i chyba tak dopiero zrobię bo sob- niedz nie mam czynnego laboratorium. W piątek robię morfologie przy accofilu ale piątek to dopiero 7dpt i nie wiem czy jest sens.

Ktoś wrzucam kiedyś taki powiedzmy harmonogram co się dzieje dzień po dniu z zarodkiem i przy 3 dobowym pisze że od 8 dpt dopiero zaczyna być produkowane HCG. Ja miałam 5 dobowe zarodki i u mnie było że od 6 dpt więc zobaczymy. Od niedzieli wieczorem ciągle ciągną mnie jajniki czuje takie kucie raz jeden raz drugi jakoś mnie to bardzo martwi
 
Do góry