reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekkie plamienia i dziwny skrzep

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Orzeszkowe

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Sierpień 2019
Postów
27
Hej potrzebuje porady, jestem w 14 tygodniu ciąży, od 11 tygodnia przyjmuje duphaston 2 razy dziennie, dwa dni temu zauważyłam lekkie plamienie podczas robienia siku, ale po chwili ustalo, wczoraj to samo, rano robiąc siku była krew na papierze, pojechałam do lekarza, po badaniu stwierdził że z ciąża jest ok a to wina jakiegoś zapalenia, wieczorem znów to samo krew na papierze a po chwili nic, pojechałam na pogotowie, tam z łaska mnie zbadali i powiedzieli że następnym razem na pogotowie tylko jak krew po nogach leci.. Badania nie wykazało krwawienia, na usg serce biło, lekarz kazał jechać do domu i za tydzień pokazać się u swojego ginekologa. Dziś krwawienia nie było, ale podczas podcierania się na papierze został mi dziwny skrzep niezbyt duży, twardy, taki jakby kawałek tkanki i nie mam pojęcia co to może być, strasznie się boję ale krwawienia nie mam ani nic mnie nie boli. Dodaje zdjęcie tego czegoś. IMG_20190928_195735.jpg
 
reklama
Może uprzedz w tytule, że takie zdjęcie dodajesz bo są tu też wrażliwe osoby. Ostatnio była afera o zdjęcie kupy dziecka. Czy podczas usg lekarz może mówił coś o krwiaku? Może w taki sposób się oczyszczać. Ciężko stwierdzić co to może być. Na Twoim miejscu pojechałabym jeszcze raz na SOR.
 
Bardzo przepraszam ale nie łatwo mi było to opisać stąd zdjęcie. Nie właśnie nie mówił nic o krwiaku. Cały czas myślę czy nie pojechać ale po wczoraj nie wiem co robić bo byli na mnie wręcz oburzeni że na IP to się przyjeżdża z mocnym krwawieniem a u mnie lekkie plamienie, poza tym wczoraj widziało mnie 2 różnych lekarzy i nic nie mówili ale strasznie mnie to martwi i może ktoś miał podobnie
 
U każdego może to być zupełnie coś innego. Ja miałam krwawienie, ale bez skrzepow i mimo wszystko jechałam na IP. Zrobisz jak uważasz, może dzisiaj trafisz na bardziej empatycznego lekarza. Albo próbuj jutro umówić się do swojego lekarza, jeżeli przyjmuje prywatnie.
 
Dziękuję jeśli coś niepokojącego się jeszcze wydarzy to pojadę, póki co leżę i nic mi nie dolega, żadnych ostrych boli, nie krwawie
 
Ja widząc coś takiego od razu poszlabym na ip. Może to nic takiego, ale napewno nie wygląda jak coś co jest sytuacja standardowa w ciąży. Myślę, że podejście lekarzy ponizej krytyki ale mimo to nie przejmowalabym się tym co oni sobie myśla bo chodzi o Twoje dziecko, może zbagatelizowali Cię i coś przeoczyli. Nie mam pojęcia, po prostu ja bym się zglosila. Oczywiście nie chce Cię straszyc, może to krwiak się oczyścił ale wtedy dziwne, że Cię o nim by nie poinformowali..
Dziękuję jeśli coś niepokojącego się jeszcze wydarzy to pojadę, póki co leżę i nic mi nie dolega, żadnych ostrych boli, nie krwawie
 
Narazie nic od paru godzin się nie dzieje także próbuje być dobrej myśli ale mam na uwadze że w razie bólu lub plamienia ponownego odrazu jadę, też mi się wydawało że to może być krwiak ale tak jak piszesz nikt nie mówił o tym
 
Spokojnej nocy, dobrze, że nie masz dolegliwości bólowych bo wtedy to już chyba bym Cię sama zawiozla ;) mam nadzieję, że nie będzie się już działo nic niepokojącego
Narazie nic od paru godzin się nie dzieje także próbuje być dobrej myśli ale mam na uwadze że w razie bólu lub plamienia ponownego odrazu jadę, też mi się wydawało że to może być krwiak ale tak jak piszesz nikt nie mówił o tym
 
Dziękuję bardzo, staram się być dobrej myśli żeby nie stresować maleństwa, wizyta w czwartek mam nadzieję że nic się nie będzie działo. Tobie również spokojnej nocy
 
reklama
Moj Boze jakbym zobaczyla cos takiego to juz bym z rykiem rozjezdzajac pieszych jechala na sor. Nie no serio wez pojedz bo wyglada dziwnie. Ludzie z kaszlem na sor jada to rozumiem, ze troche przesada ale z takim skrzepem w ciazy no to bez jaj .. tym bardziej, ze ty nie jestes w stanie zobaczyc, czy z dzieckiem chodziaz "na oko" wszystko ok.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry