reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

ja sie staram o czwarte staram. Staram sie i staram ale nie wychodzi :(
Tez bym chciała 4 ale cóż skoro nie wychodzi to cieszę się ze jest ta 3 :) zobaczysz ze w końcu się uda ❤️Co ma być to będzie i tak już w życiu jest,kochana najważniejsze ze mamy dzieci... chociaż czasem przychodzi taka tęsknota taki brak tego bobasa :) damy radę kochana ❤️❤️❤️
 
reklama
Doskonale Was rozumiem. Ja o czwarte też stoczyłam walkę. Wcześniej 2 razy się nie udało. Ale za 3 razem było ok i młody ma teraz 4 lata. Do głowy by mi nie przyszło , że będzie jeszcze piąte i to w wieku 46 lat. Tak więc życie potrafi zaskoczyć i to bardzo ...
 
Doskonale Was rozumiem. Ja o czwarte też stoczyłam walkę. Wcześniej 2 razy się nie udało. Ale za 3 razem było ok i młody ma teraz 4 lata. Do głowy by mi nie przyszło , że będzie jeszcze piąte i to w wieku 46 lat. Tak więc życie potrafi zaskoczyć i to bardzo ...
I to jest piękne ❤️❤️❤️Ja wierze ze jeszcze los ześle nam maluszka :)
 
no jasne ze ciesze sie z mojej trojeczki zwlaszcza najmlodsza to taka iskierka wnosi pelno radosci takiej bezinteresownej :) tak sie ciesze ze ja mamy :)
ale 5 nieudanych ciaz w ciazgu roku ryje glowe :(
Wierze ci ze to musi być najgorsze ja po tej jednej czasem jeszcze łapie dola i wiesz czasem sobie pomyśle a może pomyślałam po co mi to było? Wiesz ze mogłam nie próbować i by tego nie było, dlatego teraz mam chyba mniejsze ciśnienie albo wogole nie mam nie wiem co czuje :)
A ile najmłodsza Coreczka ma lat? Wiesz co ty chyba z trojmiasta jesteś? Słyszałam ze dr Śliwiński jest bardzo dobrym lekarzem on jest endokrynolog ginekolog i pomógł bardzo dużo innym kobietom może się umów do niego???
Moja najmłodsza ma 10 lat w marcu skończy 11 tak szybko rośnie a mi brakuje tego pieszczenia haha
 
najmlodsza ma 4 latka :) slodziak kochany po maksie ;) czasami sie zastanawiam czy to kolejne jest potrzebne bo zabiore czas ktory moge jej i starszakom dac ...
tak slyszlaam o sliwinskim ale do niego trudno sie dostac
w pazdzierniku w invimedzie jestem umowiona i mam nadzieje ze podadza mi intralipid na moje za wysokie komorki nk (o ile nie powiedza ze to za wczesnie po ostatnim poroenieniu) i od listopada sprobujemy ostatni raz na pelnym zestawie lekow zobaczymy czy to cos da :( jak nie uda sie to rzucam wszystko w cholere i tyle :(
 
najmlodsza ma 4 latka :) slodziak kochany po maksie ;) czasami sie zastanawiam czy to kolejne jest potrzebne bo zabiore czas ktory moge jej i starszakom dac ...
tak slyszlaam o sliwinskim ale do niego trudno sie dostac
w pazdzierniku w invimedzie jestem umowiona i mam nadzieje ze podadza mi intralipid na moje za wysokie komorki nk (o ile nie powiedza ze to za wczesnie po ostatnim poroenieniu) i od listopada sprobujemy ostatni raz na pelnym zestawie lekow zobaczymy czy to cos da :( jak nie uda sie to rzucam wszystko w cholere i tyle :(
Kochanie ja mam na 18 w Gemet w Gdyni wizytę ale mogę ci dać ten termin bo ja jednak nie pojadę do niego. 4 latka to taki słodziak kochany malutki cudownia❤️❤️
 
Kochanie ja mam na 18 w Gemet w Gdyni wizytę ale mogę ci dać ten termin bo ja jednak nie pojadę do niego. 4 latka to taki słodziak kochany malutki cudownia❤❤
ja mam nadzieje ze 17 bede juz po intralipidzie w invimedzie ;)
nie wiem czy chce jeszcze grzebac i szukac dalej :( jesli nie uda sie na zelaznym zestawie i intralipidzie to ja sie poddaje :( moze wlasnie tak ma byc ze mam swojego slodziaka i starszaki i mam sie nimi zajac a nie na nowo bawic w pieluszki ..
 
reklama
Do góry