reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Ciąża po 40

babydust

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kochanie ja mam na 18 w Gemet w Gdyni wizytę ale mogę ci dać ten termin bo ja jednak nie pojadę do niego. 4 latka to taki słodziak kochany malutki cudownia❤❤
ja mam nadzieje ze 17 bede juz po intralipidzie w invimedzie ;)
nie wiem czy chce jeszcze grzebac i szukac dalej :( jesli nie uda sie na zelaznym zestawie i intralipidzie to ja sie poddaje :( moze wlasnie tak ma byc ze mam swojego slodziaka i starszaki i mam sie nimi zajac a nie na nowo bawic w pieluszki ..

reklama

Magdamama

Rozwiązania
0
Wiecie co dziewczyny ??? Każda z nas widzę dała sobie podobny termin zajścia i wiecie co myśle ze ciąża nas miło zaskoczy :) tak jakoś czuje... ten rok jest ciężki bynajmniej dla mnie i nie ukrywam ze czekam aż dobiegnie ku końcowi :) do tego czekam aż noga moja dojdzie do sprawności tak na 100% co mnie cieszy to ze opuchlizna się zmniejsza jednak staw skokowy jest jeszcze sztywny obym to rozruszała.
Będzie dobrze mówię wam :)

babydust

Rozwiązania
0
Wiecie co dziewczyny ??? Każda z nas widzę dała sobie podobny termin zajścia i wiecie co myśle ze ciąża nas miło zaskoczy :) tak jakoś czuje... ten rok jest ciężki bynajmniej dla mnie i nie ukrywam ze czekam aż dobiegnie ku końcowi :) do tego czekam aż noga moja dojdzie do sprawności tak na 100% co mnie cieszy to ze opuchlizna się zmniejsza jednak staw skokowy jest jeszcze sztywny obym to rozruszała.
Będzie dobrze mówię wam :)
mam nadzieje ze masz racje
ten rok to byl hardcore :( ale tak naprawde wszystko zaczelo sie w polowie zeszlego roku :( serio czegokolwiek sie nie tknelam to mi nie wychodzilo :( mam nadzieje ze nastepny bedzie duuzo lepszy :(

OnaAna

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
dziewczyny mam 22dzien cyklu jak jutro zrobie bette wyjdzie juz coś ?Obecnie jestem na duphastonie okres mam miec 10pazdziernika

reklama

OnaAna

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Chyba od 24dc wychodzi wiarygodny wynik poczekaj pare dni.
Lecz 25dc wychodzi w poniedziałek tj 07.10 a ja jestem na duphastonie bo mam bardzo niski progesteron i nie moge go przerwać bo jeśli bedzie ciaża to poronie ...
Natomiast okres mam mieć 10.10 wiec jakbym robiła w poniedzialek bym musiala wciaz brac duphaston nie zaszkodzi mi brac go tak dlugo i jak potem mi on wstrzymie okres?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Agrafka179 Przyszłe mamy 4
Ejdity Potrzebuję porady 9
U Potrzebuję porady 14
U Potrzebuję porady 57

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry