reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Ciąża po 40

Magdamama

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
a ja na razie w zawieszeniu wiec nie ma o czym pisac ;)
jutro diabetolog zobaczymy jak sie ma moja IO
w przyszlym tyg mam nadzieje wlew z intrallipidu dostane, potem od 1dc zastrzyki i sterydy i za 2-3 tyg zaczynamy po raz kolejny starania... ciekawe czy na tych lekach tym razem cos sie ruszy...
Uda się musi

reklama

Noelle1

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja też w krzakach bo nic u mnie się nie dzieje. Ostatnio wymyśliłam sobie teorie że się nie udaje bo pewnie mam niedrozne jajowody po cesarkach. Czytałam o tym i jest napisane że może się tak zdarzyć jak się robią zrosty. Bo przecież skoro zawsze zachodziłam szybko a teraz już prawie półtora roku ani razu to coś nie tak, ja wiem ze komórki już nie takie ale tak myślę że chociaż by jakąś jedna biochemiczna się trafiła przez ten czas a tu nic. Więc czekam na kolejną owu a potem na kolejną...... @

Magdamama

Rozwiązania
0
A ja muszę chyba posiew moczu zbadać no dziwnie mnie pobolewa w środku takie jakby kłucie pieczenie nie umie tego określić i jak bym siku chciała lekarz dał mi lek ten w proszku nic nie pomogło ginekologicznie ok nie wiem, podobnie miałam w tej ostatniej ciąży wiec zrobię posiew moczu i może posiew z tej szyjki ??? Nie wiem ale stawiam na pęcherz .
@Noelle1 idź najlepiej do lekarza się dowiedzieć ... a miałaś stymulację ???

Aga@

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
U mnie końcówka ciąży całkiem przyzwoita. Zdecydowanie lepiej niż w poprzednich ciążach. A wszystko to chyba zasługa wykrytej cukrzycy. Bo dzięki diecie przytyłam niedużo w porównaniu do poprzednich ciąż.
I zdecydowanie przez to jestem sprawniejsza, a i jak na razie nie jestem spuchnięta.
Teraz w czwartek idę na ktg, potem za tydzień powtórka ktg, a za 2 tygodnie w czwartek cięcie :o
Mam zatem jeszcze 2 tygodnie dla siebie. Dzisiaj wyskoczyłam do fryzjera i zamierzam jeszcze obejrzeć jakiś serial.
Chyba też już czas poprasować ubranka dla małego, ale mi się nie chce ...

babydust

Rozwiązania
0
Aga jak tak w ostatniej udanej ciazy mialam :) najgorzej wspominam 1 trymestr a najlepiej wlasnie 3 :) malo przytylam (dieta cukrzycowa) , mialam mega duzo energii i fantastycznie sie czulam :)

tesknie za tym ...

Zoja75

Rozwiązania
0
O no tak ty kochana już na końcówce a kiedy dokładnie ma być ta godz 0 ??
Mam na 4 listopada termin, ale 28 października mamy się zgłosić na oddział. Wątpię, żebym wytrzymała do końca, kręgosłup mnie boli i w pachwinach.Jutro rano mam wizytę, to zobaczymy co powie lekarz. Mały czadu daje w brzuchu, że już mam ochotę urodzić,ale wiem że każdy dzień dłużej to dla dobra dziecka.

OnaAna

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
@OnaAna powiedz a ile ty dpo jestes ? bo jak ok 11-12dpo to beta jest najbardziej wiarygodna.
byc moze zrobilas za wczesnie i wtedy moze pokazac falszywie ujemny wynik
ja raz tak mialam ze 8dpo wynik <0,01 a 11dpo byl 15,79 :)
witam jestem 12dni po owu . Dzis mialam mieć okres i nic nie mam zero żadnych objawów na okres ;/
zaczyna mnie to Wszystko męczyć czuję że duphaston mi chyba wstrzymał okres przestałam go brac 2dni temu

Kasiulek 77

Rozwiązania
1
witam jestem 12dni po owu . Dzis mialam mieć okres i nic nie mam zero żadnych objawów na okres ;/
zaczyna mnie to Wszystko męczyć czuję że duphaston mi chyba wstrzymał okres przestałam go brac 2dni temu
A powtórzyłaś jeszcze betę ? Albo test ?

reklama

Magdamama

Rozwiązania
0
Ja tak tez brałam ten duphaston poczekaj z dwa dni i zrób betę ... ja dostałam zawsze okres to jest progesteron wiec mi dał nawet dupka na wywołanie okresu.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Agrafka179 Przyszłe mamy 4
Ejdity Potrzebuję porady 9
U Potrzebuję porady 14
U Potrzebuję porady 57

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry