reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ja też w krzakach bo nic u mnie się nie dzieje. Ostatnio wymyśliłam sobie teorie że się nie udaje bo pewnie mam niedrozne jajowody po cesarkach. Czytałam o tym i jest napisane że może się tak zdarzyć jak się robią zrosty. Bo przecież skoro zawsze zachodziłam szybko a teraz już prawie półtora roku ani razu to coś nie tak, ja wiem ze komórki już nie takie ale tak myślę że chociaż by jakąś jedna biochemiczna się trafiła przez ten czas a tu nic. Więc czekam na kolejną owu a potem na kolejną...... @
 
reklama
A ja muszę chyba posiew moczu zbadać no dziwnie mnie pobolewa w środku takie jakby kłucie pieczenie nie umie tego określić i jak bym siku chciała lekarz dał mi lek ten w proszku nic nie pomogło ginekologicznie ok nie wiem, podobnie miałam w tej ostatniej ciąży wiec zrobię posiew moczu i może posiew z tej szyjki ??? Nie wiem ale stawiam na pęcherz .
@Noelle1 idź najlepiej do lekarza się dowiedzieć ... a miałaś stymulację ???
 
U mnie końcówka ciąży całkiem przyzwoita. Zdecydowanie lepiej niż w poprzednich ciążach. A wszystko to chyba zasługa wykrytej cukrzycy. Bo dzięki diecie przytyłam niedużo w porównaniu do poprzednich ciąż.
I zdecydowanie przez to jestem sprawniejsza, a i jak na razie nie jestem spuchnięta.
Teraz w czwartek idę na ktg, potem za tydzień powtórka ktg, a za 2 tygodnie w czwartek cięcie :o
Mam zatem jeszcze 2 tygodnie dla siebie. Dzisiaj wyskoczyłam do fryzjera i zamierzam jeszcze obejrzeć jakiś serial.
Chyba też już czas poprasować ubranka dla małego, ale mi się nie chce ...
 
Aga jak tak w ostatniej udanej ciazy mialam :) najgorzej wspominam 1 trymestr a najlepiej wlasnie 3 :) malo przytylam (dieta cukrzycowa) , mialam mega duzo energii i fantastycznie sie czulam :)

tesknie za tym ...
 
O no tak ty kochana już na końcówce a kiedy dokładnie ma być ta godz 0 ??[emoji4]
Mam na 4 listopada termin, ale 28 października mamy się zgłosić na oddział. Wątpię, żebym wytrzymała do końca, kręgosłup mnie boli i w pachwinach.Jutro rano mam wizytę, to zobaczymy co powie lekarz. Mały czadu daje w brzuchu, że już mam ochotę urodzić,ale wiem że każdy dzień dłużej to dla dobra dziecka.
 
@OnaAna powiedz a ile ty dpo jestes ? bo jak ok 11-12dpo to beta jest najbardziej wiarygodna.
byc moze zrobilas za wczesnie i wtedy moze pokazac falszywie ujemny wynik
ja raz tak mialam ze 8dpo wynik <0,01 a 11dpo byl 15,79 :)
witam jestem 12dni po owu . Dzis mialam mieć okres i nic nie mam zero żadnych objawów na okres ;/
zaczyna mnie to Wszystko męczyć czuję że duphaston mi chyba wstrzymał okres przestałam go brac 2dni temu
 
witam jestem 12dni po owu . Dzis mialam mieć okres i nic nie mam zero żadnych objawów na okres ;/
zaczyna mnie to Wszystko męczyć czuję że duphaston mi chyba wstrzymał okres przestałam go brac 2dni temu

Ja tak tez brałam ten duphaston poczekaj z dwa dni i zrób betę ... ja dostałam zawsze okres to jest progesteron wiec mi dał nawet dupka na wywołanie okresu.
 
reklama
Ja tak tez brałam ten duphaston poczekaj z dwa dni i zrób betę ... ja dostałam zawsze okres to jest progesteron wiec mi dał nawet dupka na wywołanie okresu.
Tak bralam go od Owulacji przez 12dni i beta po czym wyszla negatywna odstawilam dzis 3dzien bez Duphastonu okres mial byc wczoraj nie wiem dziewczyny ogolnie objawów ciazowych żadnych brak tylko mam przezroczysty sluz ....
i czystka...
zwykle wlasnie plamiłam nawet tydzien przed okresem co bylo powodem niskiego progesteronu ten pierwszy cykl z duphastonem i plamien brak okresu brak
 
Do góry