reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Czyli moge go zażywać by poprawic ?
przy niskim Amh cieżko bedzie chyba :(

Ja tez mam niskie AMH 0,757 ale nie przejmuje się już tym ... bo z niższymi zachodziły w ciąże ponoć jakoś naszych jajeczek pomaga Q10 ale ja myśle ze po prostu trzeba na spokojnie podejść te tabletki nie zaszkodzą ci, ja akurat już nic nie biorę po prostu czekam na złoty strzał [emoji16][emoji16]
 
reklama
Brałam clo i nic.
A żeby sprawdzić czy nie mam zrostow musiałabym iść na histeroskopiw lub na badanie droznoaci jajników. Myślę raczej o tym hsg

Tez brałam Clo 4 cykle rok temu za pierwszym razem przy clo zaszłam no i teraz nie dał rady
Moj gin zapisał mi jakieś inne leki lepsze niby niż clo plus chce dać mi zastrzyk jakiś a ja ciagle myśle czy brać czy nie brać ??? Dwa cykle nic nie biorę... możesz pogadać z lekarzem o tym i ze chciała bys zrobić badanie na drożność.
 
Ja tez mam niskie AMH 0,757 ale nie przejmuje się już tym ... bo z niższymi zachodziły w ciąże ponoć jakoś naszych jajeczek pomaga Q10 ale ja myśle ze po prostu trzeba na spokojnie podejść te tabletki nie zaszkodzą ci, ja akurat już nic nie biorę po prostu czekam na złoty strzał [emoji16][emoji16]

kochana taki Wyniki Amh jaki masz Ty powiem tak mega ZAZDROSZCZE! chcialabym miec taki :( !
Ja niestety mam skrajnie niski
0,08 :( tragedia co ? :(
Mam totalnego doła laski i nie wiem czy to coś zmieni bo raczej to mi sie nie uda ..
Biore Q10 ale czy ma to wszystko sens ostatnio na monitoringu mialam pecherzyki lecz nie udalo się ..
Znacie przypadki z takim Amh naturalnie ? Dodajcie mi siły ja juz padam w dół :(
 
kochana taki Wyniki Amh jaki masz Ty powiem tak mega ZAZDROSZCZE! chcialabym miec taki :( !
Ja niestety mam skrajnie niski
0,08 :( tragedia co ? :(
Mam totalnego doła laski i nie wiem czy to coś zmieni bo raczej to mi sie nie uda ..
Biore Q10 ale czy ma to wszystko sens ostatnio na monitoringu mialam pecherzyki lecz nie udalo się ..
Znacie przypadki z takim Amh naturalnie ? Dodajcie mi siły ja juz padam w dół :(

Jak wykupie moje leki to ci podam nazwę bo jej nie pamietam ale kochana wszystko jest możliwe pęcherzyki masz czyli są,ja wiem na jakim jesteś dole byłam tez w nim i przyszedł ten moment ze chwile mnie tu nie było bo chyba potrzebowałam chwili i doszłam do tego ze nic na sile i po prostu chyba odpuściłam trochę wyszłam z tego dołka, jak to zrobiłam? Nie wiem każda z nas miała tu problemy z zajściem w ciąże i zaszły jedne urodziły a zaraz urodzą się kolejne bobasy i zobaczysz ze i tobie się uda i mi.. głowa do góry [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
@OnaAna Przykro mi ze sie nie udalo :( wiem jak to boli :( nikt nigdy nie da ci gwaracji ze sie uda ale wydaje mi sie ze krotko na razie jestes stymulowana wiec moze troche cierpliwosci ? ;) wiem ze wiek powoduje ze pali nam sie grunt pod nogami i chemy juz teraz natychmiast ale zycie pokazuje swoja droge ..

w ciagu roku zaszlam w ciaze 5 razy i nie udalo sie ..

ja nawet nie wiem jakie AMH mam bo boje sie go zrobic ;)
 
kochana taki Wyniki Amh jaki masz Ty powiem tak mega ZAZDROSZCZE! chcialabym miec taki :( !
Ja niestety mam skrajnie niski
0,08 :( tragedia co ? :(
Mam totalnego doła laski i nie wiem czy to coś zmieni bo raczej to mi sie nie uda ..
Biore Q10 ale czy ma to wszystko sens ostatnio na monitoringu mialam pecherzyki lecz nie udalo się ..
Znacie przypadki z takim Amh naturalnie ? Dodajcie mi siły ja juz padam w dół :(
Nie zwracaj uwagi na cyferki. Pomyśl , że potrzebujesz tylko jedno prawidlowe jajeczko. A tyle masz na pewno. Nie jedna z nas, która usłyszała diagnozę że nie ma szans, tuli teraz swoje dziecko, albo będzie to robiła za chwilę... wyniki i diagnozy sobie, a życie sobie. I Bogu dzięki.
 
reklama
Nie zwracaj uwagi na cyferki. Pomyśl , że potrzebujesz tylko jedno prawidlowe jajeczko. A tyle masz na pewno. Nie jedna z nas, która usłyszała diagnozę że nie ma szans, tuli teraz swoje dziecko, albo będzie to robiła za chwilę... wyniki i diagnozy sobie, a życie sobie. I Bogu dzięki.

dziekuje Wam za słowa otuchy lecz jest to dla mnie trudny czas Wszystko mnie denerwuje nie mam ochoty na nic totalanie na nic nie spie bo tez mi sie nie chce bo sie dołuje lecz sprobuje od dzis zacząć zyc inaczej moze mi sie uda ..
 
Do góry