reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzwoniłam jeszcze raz,jutro mam mieć wynik ,inny lekarz wyda mi wynik,jednak można.Chory system...

Tylko to powinno wyjść od nich, a nie ze ty musisz o to walczyć... Wiem, że szukasz przyczyny, ale przyczyną może być wszędzie - mogą to być leki a może to być zupełny przypadek... Ty dla swojego dzidziusia zrobiłaś wszystko co mogłaś, reszta jest w gestii natury i lekarzy

Czy moze orientujecie sie kiedy powinno sie odstawic encorton jesli beta wyszla pozytywna ? Wczoraj bylam u lekarza, zrobilam druga bete wynik 2005 15 dpt. W 13 dpt bylo 880 :) tylko lekarz chce abym przyjmowala encorton jeszcze dwa tygodnie do potwierdzenia bicia serduszka. Co o tym myslicie ?

Ja miałam 10 mg i odstawialam po serduszku, przez tydzień bralam po 5mg i potem kilka dni po 2.5 mg

Hej dziewczyny . Jestem 7 dni po criotransferze 5 dniowej blasty, myślicie ze ma sens robić jutro betę ? Czy lepiej czekać do poniedziałku ?Kurcze kusi mnie juz zrobić , a z drugiej strony wiem ze lepiej było by zaczekać do poniedziałku

W 8 dpt przy blastce już powinno coś byc, zakładam nawet ze beta może być dwucyfrowa. Tak więc ✊✊✊
 
reklama
No i super!!! Jesteś dzielna babka, tyle Ci powiem!!!
Staram się,muszę jakoś walczyć o swoje,a co.Myśle ,że jak odbiore wyniki,to pojadę też do swojego gina.Niech sprawdzi jak maleństwo się rozwija,i czy obrzęk jest,czy może się zmniejszył.Nawet nie wiem ,czy serduszko jeszcze bijebo przy obrzęku może przestać każdego dnia.A wizyte mam dopiero 21.
 
Staram się,muszę jakoś walczyć o swoje,a co.Myśle ,że jak odbiore wyniki,to pojadę też do swojego gina.Niech sprawdzi jak maleństwo się rozwija,i czy obrzęk jest,czy może się zmniejszył.Nawet nie wiem ,czy serduszko jeszcze bijebo przy obrzęku może przestać każdego dnia.A wizyte mam dopiero 21.
Wiem że teraz wszystko analizujesz i masz do tego prawo. Zaczekaj na wyniki, może stanie się cud. Jak nie będzie wady to pędem umawiaj się na echo serca dzidziusia.
 
Patrząc na moje wyniki stwierdził, że nie ma nawet sensu robić mi usg. I poczułam się jak śmieć-niskie amh=do kosza, nic z tego nie będzie.

Cieszę się że Tobie się udało:)
Gratulacje
O kurcze to faktycznie, a to ile lat temu u Niego bylas?Podobno na poczatku byl taki sobie...a to generalnie stwierdzil, ze in vitro sie nie uda?Dlugo staraliscie sie przed?My z 6 lat bez skutku a jak bylam w artvimed to mowili to samą diagnoze ze endometrioza..wiec jakos mu zaufalam,ciaze bałam sie juz prowadzic u innego lekarza.
 
Raczej niżej tak na podbrzusze. Ona i tak sa duze, wiec nie można za dużo nakombinowac :) Ja używałam od 2dc przez 11 kolejnych dni. Podobno nie można za długo, bo mogą zablokować owulacje. U mnie cykle zawsze 28 dni.

Ja właśnie tez wzielam 2 op i jak odbierałam paczkę w Żabce to mowie pani, ze to pewnie bedzie taka mała przesyłka. Jej mina jak wyszła z nia z zaplecza bezcenna8-) tez byłam w szoku, ze to takie duze i ciężkie:)

Czyli tez dr Pyra zaproponował Ci zabieg prywatnie? Jak widać świat już chyba schodzi na przysłowiowe psy i pieniądze stają się ważniejsze dla niektórych.

Wiadomo, ze jest to trudna decyzja, bo zawsze może byc w tylu głowy pytanie, co by było gdyby:)

Spróbuj może z plastrami, a ja i moja ponad 2 cm fasolka ślemy moc pozytywnych mysli, żeby i Tobie podziałały:)❤❤
Tez czytałam o okladach borowinowych na jajniki. Tzn w miejscu gdzie są, bo dobrze wpływają na nie. Tylko ja kupilam borowine w wiaderku, owijalam sie folią i 40 min pod kocem. Ale generalnie brudzi bardzo i przytykać może odpływ :)
 
Hej dziewczyny . Jestem 7 dni po criotransferze 5 dniowej blasty, myślicie ze ma sens robić jutro betę ? Czy lepiej czekać do poniedziałku ?Kurcze kusi mnie juz zrobić , a z drugiej strony wiem ze lepiej było by zaczekać do poniedziałku
FB_IMG_1552570047765.jpg
 
W

Wiesz jak to działa, nikt nie przyjmuje od ręki. Musi to być dobry lekarz zapewne z tytułem prof. a oni są z reguły zajęci.
Tak,wszystko zależy od jutrzejszego wyniku co dalej,jesli wynik wyjdzie prawidłowy to wezmę skierowanie na echo serca,wiem,ze się czeka długo.No nic muszę poczekać do jutra,a potem podejmie się decyzję co dalej.
 
reklama
Do góry