reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Oj jak ja Cię rozumiem. Ja od dziś jestem na zwolnieniu przez moje przeziębienie, fakt jest już lepiej, ale strasznie mnie rozłożyło, gardło krtan teraz straszny kaszel. Ja powiem Ci co stosuje: syrop z buraka, syrop z cebuli i pije też mleko z czosnkiem, masłem i miodem. Do tego wypijam sobie wodę z miodem w ciągu dnia. Dziś też Pani Doktor wypisala mi antybiotyk, narazie nie kazała mi to brać, ale powiedziała że jak zacznie się temperatura a kaszel nie ustąpi to muszę włączyć to, bo inaczej nie wylecze sie.
Nie mam pojęcia co na ta opryszczka, a jakbyś spróbowała ja sobie natłuścić i przykładać czosnek, poczytaj bo ja tak na szybko myślę, ale czosnek jednak dużo wyciąga, ludzie stosują gona kurzajki więc może tu pomoże. I głowa do góry Mi dziś Pani Doktor dała wykład, że dzieciątko też chce żyć za wszelką cenę.
Na opryszczkę mam maść acyklowir chyba się nazywam z tym sobie poradzę bo to nie pierwszy raz ale te ucho mnie martwi.
 
reklama
Dziś jest 5tydz +3 pecherzyk ma 7cm, widać cialo żółte. Narazie tyle, kolejna wizyta za 2 tygodnie
IMG_20191010_191132.jpeg
 
Dziewczyny u mnie masakra, wyskoczyła mi opryszczka na nosie i zatkało mi się ucho, byłam u laryngologa a on do mnie żeby się modlić żeby nie bolało bo będzie antybiotyk.... czuje się jak inwalida... Od początku z tą ciąża moją pod górkę. Ciągle jestem przeziębiona, już cuduje co mogę jeszcze wziąć na to cholerstwo i się boje ze ta grypa źle wpłynie na ciążę.... :(

Nie martw się na zapas, nawet jeśli będziesz potrzebowała antybiotyku to teraz są też takie które w odpowiednich dawkach mogą przyjmować kobiety w ciąży. Czasem lepiej wziąć antybiotyk i wyleczyć się w ciągu tych kilku dni niż męczyć siebie i dzidziusia
 
Właśnie mam wyniki badań, chyba też sie będę musiała z Wami pożegnać. W zeszły piątek, 4 października beta 1592, dzisiejsza beta, po 6 dniach wynosi zaledwie 3400, czyli o dużo za mało, według internetowych obliczeń, jest poniżej normy.
 

Załączniki

  • Screenshot_20191010-195804_Chrome.jpg
    Screenshot_20191010-195804_Chrome.jpg
    251,7 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Do góry