reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokojące 5 mm w przezierności karkowej

yzek1305

Aktywna w BB
Dołączył(a)
3 Październik 2018
Postów
72
Kochane czy przezierność karkowa w granicach 5mm to szansa na zdrowego dzidziusia?Badania genetyczne w Białymstoku mam dopiero za tydzień.pomocy
 
reklama
W środę dopiero,ale to tak strasznie się dluźy,lekarz mówił,że to jeszcze nie przesądza o niczym i kruszynka może być zdrowa,ale łatwo mówić
Mam super lekarza więc wiem
Nie denerwuj sie bo dzidzia tez to czuje..i nie czytaj internetow....bo to moze do grobu wpedziec z nerwów...nic tu sie nie wykombinuje..musi lekarz prenatalne zrobic i bedzie wiadomo❤❤❤❤kazda dzidzia inna..na kiedy masz termin...dolacz do grupy..ja jestem na marcowe mamusie....kazda sie wymienia doswiadczeniami..obawami..radosciami...trzymam kochana kciuki❤❤
 
reklama
Nie denerwuj sie bo dzidzia tez to czuje..i nie czytaj internetow....bo to moze do grobu wpedziec z nerwów...nic tu sie nie wykombinuje..musi lekarz prenatalne zrobic i bedzie wiadomo❤❤❤❤kazda dzidzia inna..na kiedy masz termin...dolacz do grupy..ja jestem na marcowe mamusie....kazda sie wymienia doswiadczeniami..obawami..radosciami...trzymam kochana kciuki❤❤
Ja kochana kwietniowa i już dołączyłam.Mam cały czas nadzieję bo ona umiera ostatnia.Dziękuję Ci kochana za słowa otuchy,to teraz tak potrzebne....trzymaj się cieplutko
 
reklama
Kochana sama przezierność jeszcze nic nie znaczy,poczekaj na badania.Czytałam że nawet 5 mm może być, a dzieciątko jest zdrowe.U ,mnie niestety za duża przezierność karkowa i inne nieprawidłowości,badania prenatalne wyszły źle,czekam na wyniki amniopunkcji,ale już mam wynik wstępny z fisha,potwierdzający wade.
 
Do góry