reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Hej
Ja ostatnio coś nie miałam weny na pisanie.
Jakoś ciężko znoszę te ciąże, co rusz wpadam w stany depresyjne ( już miałam depresje leczona także trochę rozpoznaje )
Dziś poszłam do kina się rozerwać i poszłam na Jokera czyli idealny film na mój stan :p

Jutro mam wizytę u gina. Będę zakładać kartę ciąży, zrobiłam wszystkie badania i wydaje się, ze wyniki mam ok. Nie zrobi mi usg bo to na Luxmed wiec smuteczek. I do tego czeka mnie z nim gadka o zwolnieniu. Na sama myśl aż mnie skręca.
 
reklama
Gratulacje [emoji6] Ja też mam termin porodu na 03.06 póki co
Hej! Czytam Wasze wiadomości od kilku dni, ale dopiero dziś odważyłam się napisać. Chciałam być pewniejsza.. dziś o 19 miałam wizytę. Mój maluszek ma dokładnie 1,79 cm, serduszko bije (8+2)! To będzie moje pierwsze dziecko. Planowany termin porodu 3.06 :) Marzę o córeczce (narazie nie dopuszczam innej opcji:D), o bliźniakach nie ma mowy a szkoda. Pomimo problemów z poziomem prolaktyny i niedoczynnościa tarczycy udało mi się zajść szybko w ciążę z czego bardzo się cieszę. Choć jeszcze poza mężem nikt nie wie. Gratuluję Wam Wszystkim!
 
Do góry