reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Ale tu się gwarno zrobiło! :) Super! Witam cieplutko nowe dziewczyny! :) Zerknijcie na pierwszą stronę tego wątku,prowadzimy tabelkę. :) Napiszcie mi dane do tabelki, dopiszę Was. :)

Może komuś coś zaktualizować w tabelce? :)
 
Ja niestety nie mam owulacji wiec nie sadZe ze się uda pewnie będę musiała być stymulowana dlatego jestem ciekawa jak wyglada proces stymulacji jajników.
 
Ja już prawie miałam hsg, już byłam umówiona wstępnie. Ale jak się dowiedziałam jaki wynik mam kariotypu to wiele dziewczyn mi napisało, że to nie ma sensu skoro już tylko in vitro z pgd mi zostało.
W następną sobotę (15.11) mam wizytę u genetyka. Ciekawe czy pokieruje mnie dalej na badania...
 
reklama
Do góry