reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Ja staram sie pic tylko wodę, zadne inne napoje mi nie ida oprócz coli [emoji23] tez mam suche usta i czasami mi słabo ale usta przez to ze oddycham ustami, mam tak zatkanu nos. Slabo ogólnie robi mi się odkąd jestem w ciąży wiec jeszcze nie panikuje ze sie odwadniam. Tym bardziej ze czasami zjem to zostanie w żołądku
A właśnie ostatnio zauważyłam, że mam suchość w jamie ustnej, cały czas chce mi się pić i mam bardzo spierzchnięte usta, popękane niekiedy aż do krwi. To chyba sygnał ostrzegawczy.
Ginekolog dziś na moje wymioty, ze jak już nie będę w stanie pic wody to jechać do szpitala po kroplówkę. Woda jest bardzo bardzo ważna. Można nie jeść, ale najwaznjsze żeby pic. Ja dziś tez mam dość ... pusty żołądek znowu
 
Ja dostałam skierowanie. Dzwoniłam do rożnych miejsc, w których wykonują takie badania. Umówiłam sie do 1 na 14.11 rzekomo za darmo (a nie mam 35 lat, normalnie tam kosztuje 450zl usg+ krew) i w razie W do 2 na 21.11 za 320zl (usg +krew). Jak sie orientowałam średnio usg 250zł + 150zł badanie krwi czyli 400zł razem
Ile płacicie za prenatalne ?ja widzę że u mnie USG 300zl a krew 220zl za cały PAAPa dość drogo
 
reklama
Współczuję wymiotów. Mnie ominęły:p Miałam farta ;) W zasadzie to prawie wszystkie objawy mnie ominęły. Prawie nie odczuwam, że jestem w ciąży.
Za prenatalna płacę 430 zł.
Czy móglby ktoś wstawić jeszcze raz linka do zamkniętego forum?
 
Do góry