reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Ale tu się gwarno zrobiło! :) Super! Witam cieplutko nowe dziewczyny! :) Zerknijcie na pierwszą stronę tego wątku,prowadzimy tabelkę. :) Napiszcie mi dane do tabelki, dopiszę Was. :)

Może komuś coś zaktualizować w tabelce? :)
U mnie jeszcze nie xD małpisko jeszcze nie spieszy się żeby przyjść, a dziś byl pierwszy termin xD na razie szyjka wysoko z czystym mlecznyn sluzem i temp po niedzielnym spadku dziś i wczoraj znów wyżej... Także mi się chyba cykl wydłuży o pare dni.
 
U mnie jeszcze nie xD małpisko jeszcze nie spieszy się żeby przyjść, a dziś byl pierwszy termin xD na razie szyjka wysoko z czystym mlecznyn sluzem i temp po niedzielnym spadku dziś i wczoraj znów wyżej... Także mi się chyba cykl wydłuży o pare dni.
A może jednak coś będzie na rzeczy? Cały czas myślę o tym teście!
@Migdalove ja poproszę o uaktualnienie - 2 cs. Jeszcze będzie na luzie, bez spiny, chociaż wezmę pod uwagę co mi ginka powie, może na razie sam dupek podziała jak ostatnio.
 
A może jednak coś będzie na rzeczy? Cały czas myślę o tym teście!
@Migdalove ja poproszę o uaktualnienie - 2 cs. Jeszcze będzie na luzie, bez spiny, chociaż wezmę pod uwagę co mi ginka powie, może na razie sam dupek podziała jak ostatnio.

To by musiał byl cud, jakby się okazalo ze na tamtą bete bylo po prostu za wcześnie i los miałby przedziwaczne poczucie humoru, aczkolwiek ani trochę bym się nie obraziła... Myślałam ze jutro jak temp dalej nie zacznie malec to wróci mi strzepek nadzieji, alo teraz przez gorączkę i tak wynik temp może być już zaburzony, więc kwestia czekać czy jutro się doczolga @ bo jutro 2 termin wg apek. Ale to by dopiero byla popaprana historia.
 
No seks jest jak najbardziej ludzką rzeczą. :) A zdrowie tym bardziej jest ważne, w gruncie rzeczy zajmuje się zdrowym życiem erotycznym swoich klientów. :) oprócz tematyki seksu też sprzedaje intymne akcesoria typu miękkie tampony, kubeczki menstruacyjne, czy kulki gejszy to treningu mięśni kegla. :) Wcale nie jest to miejsce na jakieś seksualne dewiacje. ;p
Aż zobaczę co to miękkie tampony :-)
 
To by musiał byl cud, jakby się okazalo ze na tamtą bete bylo po prostu za wcześnie i los miałby przedziwaczne poczucie humoru, aczkolwiek ani trochę bym się nie obraziła... Myślałam ze jutro jak temp dalej nie zacznie malec to wróci mi strzepek nadzieji, alo teraz przez gorączkę i tak wynik temp może być już zaburzony, więc kwestia czekać czy jutro się doczolga @ bo jutro 2 termin wg apek. Ale to by dopiero byla popaprana historia.
Nie takie rzeczy się dzieją. To mierzenie temp serio take dokładnie to wszystko pokazuję? Nigdy tym się nie bawiłam...zresztą co miesiąc mam monitorong
 
reklama
Nie takie rzeczy się dzieją. To mierzenie temp serio take dokładnie to wszystko pokazuję? Nigdy tym się nie bawiłam...zresztą co miesiąc mam monitorong

Tak ja dzięki temperaturze widze czy mialam owulacje jesli wykres jesf dwufazowy i tez latwiej się przygotować na okres, bo zazwyczaj dostaje w ten sam dzień kiedy jest duży spadek temp. Mi kontrolowanie tego pomaga i tak jak kiedys Migdalove mówiła to mnie również to uspokaja :)
 
Do góry