reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Dzięki dziewczynki za pocieszenie, właśnie o to chodzi, że chcieliśmy się z nimi podzielić dla nas ważnym wydarzeniem a oni tak zareagowali..już chyba nigdy niczym się z nimi nie podziele..przykre..Oczywiście mąż nie rozumie o co chodzi..
W ogóle dziś kiepski dzień, synek rozwalil barierke ochronna do łóżka bo sobie z niej skoczył i złamał:( potem zadzwoniła koleżanka że przyjdzie i przecieralam półkę pod lustrem w łazience i co?spadła i się stukla:(na koniec karnisz o mało nie spał mi na głowę jak zasłonę przesuwalam:( siła złego na jednego..:(
A i jeszcze otwieram kosz na bieliznę a tu tak śmierdzi że szok..Oczywiście szanowny ma z wylał tak wodę z dwa dni temu i się nie przyznał.. wszystko śmierdzi jak nie wiem:(
Przepraszam, że Wam tak marudzę od rana ale przynajmniej Wam mogę się wygadać porzadnie:(
W ogóle przytlacza mnie ta ciemność o 17:(
Masz dzisiaj pechowy dzień.
No z tą cie,mnością to jakaś masakra, czuję się jakby była północ, ale ogarnęłam wszytskie ubranka dla dziecka, są poprasowane;P część przeze mnie reszte dałam mojej matce. Nakupowała niech ogarnia. Noooo ale układanie do szafy zajęło mi z godzinę.... Byłam na długim spacerze i zrobiłam 6 km, ale była to podróż przez gehennę. Kość ogonowa nie daje rady. :D szłam z przysłowiowym bólem dupy. I tak dotleniona, wpiepszam co tylko się da w domu od 15stej, nadal jestem głodna. 3 jabłka, cały winogon chyba z pół kilo, gulasz z indyndyka z kaszą ok pół kilo koktajlu z truskawek idę wstawić se pizzę. Oczy mi się zamykają. Nie mąż mówi, że dziś jestem szerszeniem. Być może jestem nie w humorze, ja tam swoich fochów nie odczuwam :D .... to otoczenie cierpi.
 
Co do zgagi ze skrajoności w skrajność, albo zjem niewiele ale czuję się jakbym pół dnia miała kulke w przelyku, aaaaa jak już się przejem to się ulewa cały dzień. Albo nie mam zgagi ale mogłabym zeżreć wszystko co się da :D Wczoraj brzuszki z łosioza zagryzane bułeczką przegryzłam potem jabłkiem. Jetem w szoku, że nie dostałam srania :p
 
Ja od początku ciąży nie miałam apetytu... Mogłam jeść raz dziennie a waga szła...
Ale się okazało tarczyca
Teraz też jakoś specjalnie apetytu nie mam
Zjem mało co i napchana się czuje
A w 3tyg mi waga 3kg poszła -.-
Dziewczyny a czy Wy tez moze nie macie ostatnio apetytu? Nie wiem co mi sie stalo, ale nie mam na nic ochoty, nawet na to co wczesniej uwielbialam :( Niby jestem glodna, ale nie mam apetytu. Moze ktoras z Was tez tak ma?
 
Dziewczyny a czy Wy tez moze nie macie ostatnio apetytu? Nie wiem co mi sie stalo, ale nie mam na nic ochoty, nawet na to co wczesniej uwielbialam :( Niby jestem glodna, ale nie mam apetytu. Moze ktoras z Was tez tak ma?
Ja zas czuje ciagle pragnienie :/
Wiem ze sie chce pic przy cukrzycy, mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje.
Ale bylam dzis w klinice i asystentka gine badala mocz i bylo okej.
 
No właśnie, fizjoterapeutka mojej córki jest osteopatą i też mówiła mi że są sposoby na zgagę, podobno leczy z powodzeniem. W życiu nie przyszłoby mi do głowy że ze zgagą do osteopaty można się wybrać. Jak dla mnie fizjoterapeuci to magicy. Tylko to kosztuje niestety, córka chodzi regularnie z uwagi na kontuzje, dla mnie już w skarbonce zabrakło;)
 
reklama
Ja muszę mierzyć cukier... dziś nie zjadłam nic słodkiego bo coś od wczoraj mam troszeczkę powyżej granicy lub na granicy a tak to ciagle miałam dosyć niski... muszę obserwować. A dziś ani kosteczki czekolady a chodzi mi po głowie cały dzień...
 
Do góry