reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

U

użytkowniczka Co

Gość
Witajcie w nowym, styczniowym wątku!

❗❗❗Uwaga❗❗❗
Ten wątek nie służy do oceniania "czy mój test jest pozytywny"! Oceniamy tylko testy zapisanych pań!

Podkreślamy:
Wątek – mimo iż nie jest prywatny, od dawien dawna objęty jest zasadą, że udzielamy się w dyskusji DOPIERO, gdy jesteśmy zapisane w kalendarzu lub na ławce rezerwowej (pauzie). Prosimy o uszanowanie zasady i zapisanie się, choćby na ławkę, jeśli chcecie z nami porozmawiać, czy zaczerpnąć rady. Jest to dla nas istotne, ponieważ wtedy wiemy, kto jest kim. Tworzymy tutaj społeczność, dlatego zdanie każdej z nas jest ważne!

GŁÓWNE ZASADY:
Jeśli chcesz z nami porozmawiać, zapisz się na testowanie, a jeśli starasz się o dziecko, ale z jakiegoś powodu w tym cyklu nie testujesz, możesz zapisać się na ławkę rezerwowych (pauzę), aby swobodnie z nami porozmawiać.

Jeśli jesteś tutaj nowa: napisz nam coś o sobie, przybliż nam swoją historię, abyśmy mogły lepiej Cię zrozumieć. Jeśli ustawisz zdjęcie, pozwoli nam ono lepiej Cię zapamiętać.


Po pozytywnym teście ciążowym, zapraszamy na wątek mamusiowy, najpóźniej po zakończeniu miesiąca, w którym testowałyście.

W miarę możliwości, nie poruszamy tematów typowo mamusiowych, chyba że jest to istotne w już prowadzonej dyskusji. Poza tym – rozmawiamy tutaj o wszystkim, a głównie o staraniach, suplementach, diagnostyce. Każda z Was znajdzie tu coś dla siebie!

Zapraszamy wszystkie starające się panie💙
Nie zapominajmy o wzajemnym szacunku!



KALENDARZ:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja dołączyłam do wątku grudniowego na ławeczkę i teraz też poproszę. Nie pamiętam, co tam napisałam o sobie więc kilka słów.

W marcu będę miała 34 lata, chciałabym zacząć się w końcu starać o pierwsze dziecko, bo zegar tyka… Partner jest świadomy tego, że jestem gotowa i aktualnie czekam ‚tylko’ na jego gotowość. Zaproponowałam mu jakiś czas temu, żeby po nowym roku odstawić prezerwatywy i zdać się na los i miał to przemyśleć. Stąd na razie dołączam na ławeczkę, a gdyby przypadkiem się zdecydował i cokolwiek by się zadziało w okolicy owulacji to poproszę o przepisanie na testowanie.
 
Ja dołączyłam do wątku grudniowego na ławeczkę i teraz też poproszę. Nie pamiętam, co tam napisałam o sobie więc kilka słów.

W marcu będę miała 34 lata, chciałabym zacząć się w końcu starać o pierwsze dziecko, bo zegar tyka… Partner jest świadomy tego, że jestem gotowa i aktualnie czekam ‚tylko’ na jego gotowość. Zaproponowałam mu jakiś czas temu, żeby po nowym roku odstawić prezerwatywy i zdać się na los i miał to przemyśleć. Stąd na razie dołączam na ławeczkę, a gdyby przypadkiem się zdecydował i cokolwiek by się zadziało w okolicy owulacji to poproszę o przepisanie na testowanie.
Może wraz z Nowym Rokiem partner Cię pozytywnie zaskoczy 😊
 
reklama
Ja dołączyłam do wątku grudniowego na ławeczkę i teraz też poproszę. Nie pamiętam, co tam napisałam o sobie więc kilka słów.

W marcu będę miała 34 lata, chciałabym zacząć się w końcu starać o pierwsze dziecko, bo zegar tyka… Partner jest świadomy tego, że jestem gotowa i aktualnie czekam ‚tylko’ na jego gotowość. Zaproponowałam mu jakiś czas temu, żeby po nowym roku odstawić prezerwatywy i zdać się na los i miał to przemyśleć. Stąd na razie dołączam na ławeczkę, a gdyby przypadkiem się zdecydował i cokolwiek by się zadziało w okolicy owulacji to poproszę o przepisanie na testowanie.
życzę powodzenia 🥰 trzymam kciuki za dobra odpowiedź partnera 😇 u mnie na początku mój chłop dużo bardziej pragnął dziecka niż ja (dzieli nas 5 lat) później mi się odpalił instynkt :)
 
Do góry