Smerfetka94
Fanka BB :)
Ja jakos z 5-6 po zauwazylam ze jest mi non stop mokroDziewczyny które zaszły w ciąże jak to było u was z tym kremowo bialym śluzem? w którym dniu cyklu zauważyliście że jest go więcej niż zwykle? ile dni po owu?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Ja jakos z 5-6 po zauwazylam ze jest mi non stop mokroDziewczyny które zaszły w ciąże jak to było u was z tym kremowo bialym śluzem? w którym dniu cyklu zauważyliście że jest go więcej niż zwykle? ile dni po owu?
To teraz tylko czekacTak. W sb mam zamiar podjechać, a później będę czekać na serduszko.
Załączam jeszcze wykres temp dla dziewczyn, które mierzą rano. Wykres w tym cyklu był wyjątkowo „książkowy”. Wcześniejsze nie były tak ładne.
Zobacz załącznik 1042683
Apka nie wzięła pod uwagę bo zawsze mierzę pod językiem o 7:30 a wtedy o 6:30 , może dlatego też była niższa.14dc temperatura nie brana pod uwagę ? Dlaczego? Gdyby tego 14dc temperatura była wyższa to by lepiej to wyglądało. Wyraźnego skoku nie ma [emoji20] ale jadnak jest różnica między 1 faza a 2 faza cyklu .
A jak śluz? Obserwowalaś?
Przytulam, kurcze przykra sprawa... A tak niski progesteron masz zawsze, to ma związek z chorobą? Pytam bo się nie orientuję zupełnie...Wychodzi na to, że jednak test mnie oszukał ;( A tak pięknie tą kreskę na żywo widać.
Nie mam pojęcia o co chodzi ale beta ujemna, progesteron wynik 1 !
Naprawdę wierzyłam :/ i czuje i wszystko i dzisiaj mam doła :/ Stąd ta temperatura słaba :/
Myślę, że na pewno coś niedobrego się dzieje ale właśnie się o tym dowiaduję :/ Mam nadzieję, że moja Ginka tego nie zlekceważy bo tak absolutnie nie może być w fazie lutealnej :/ Norma w labie w tym czasie jest od 1,83Przytulam, kurcze przykra sprawa... A tak niski progesteron masz zawsze, to ma związek z chorobą? Pytam bo się nie orientuję zupełnie...
Apka nie wzięła pod uwagę bo zawsze mierzę pod językiem o 7:30 a wtedy o 6:30 , może dlatego też była niższa.
Śluz, szyjka,testy owu i jajniki zgodnie pokazały owu 25.10 o 15Później śluzu było jakby więcej niż zazwyczaj ale to nie był ten "mój" typowo ciążowy, teraz w poniedziałek Sahara, wtorek też i wieczorem pojawiło się to rwanie podbrzusza, nad ranem miałam już całe mnóstwo śluzu i jest do dzisiaj tylko obecnie jakby owulacyjny .. Krzyż mnie okropnie boli i rwie aż po prawe udo, w twarz gorąco a ogólnie.mam dreszcze jakbym miała się rozłożyć :/ to pewnie stres ale zaczynam się poważnie bać ciąży ulokowanej poza macicą
Tylko, że ja panikara jestem a bliska koleżanka podobnie jajowód straciła i ledwo Ją samą odratowali więc włączył mi się czarny scenariusz :/