reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

@młoda1994 u mnie podobnie, przykladowo w poniedziałek robiłam TSH w diagnostyce i wynik 0,9 a 3 dni później w szpitalu na oddziale miałam wynik 2,4. Zastanawiałam się które labo oszukuje, bo szpitalne zawsze pokazywało mi gorsze wyniki choćby moczu, a w diagnostyce rewelacja. Od pewnego czasu przestałam na to zwracać uwagę, tym bardziej że tsh przecież aż tak nagle się nie zmienia chyba. Bez flaszki nie rozgryziesz jak to mówię, a że pić nie mogę to już nie wnikam w magię wyników
No kurcze właśnie ja miałam robione ona wyniki w diagnostyce ale różnej. Bo jedne gdzie wyszło 0.14 było u lekarza rodzinnego a te co wyszło wynik super 0.9 w diagnostyce lekarza który się specjalizuje w tych badaniach i już jestem głupia z tego wszystkiego. A niech się dzieje co chce. 16.01 mam kontrolne badania i zobaczymy jakie wyniki będą czy znowu poniżej a czy może mnie zaskoczą i wynik będzie podobny do tego z wczoraj choć w to wątpię. Nigdy mi się ładny wynik nie utrzymał od kad dowiedziałam się że choruje czyli od 2011 roku
 
reklama
Witam się z rana wstalam po 5 obudził mnie sen o pozytywnym teście miałam w domu ten z krwi nie wytrzymałam dziś 12 dpo A oto mój cień który na żywo jest intensywniejszy
Test wykrywa bete od 25 w krwi
20191108_070754.jpeg
20191108_070303.jpeg
 
Hejka
Umówiłam się do lekarza na 17.30 do rodzinnej. Ja nie mogę już dziewczyny mam dosyć [emoji24] tak bardzo bolą mnie te plecy że jak oddycha to czuję rece jak podnosze to czuję ból. W spaniu nie wspomnę. Mam dosyć [emoji24] czytałam w Google że tak mają niektóre kobiety z dużym biustem. Właśnie boli między łopatkami. Ja oszaleje to jest taki ból że nie potrafię go opisać.


Katmonika kurcze ja nic niestety nie widzę. A ile jesteś przed @?
 
Hejka
Umówiłam się do lekarza na 17.30 do rodzinnej. Ja nie mogę już dziewczyny mam dosyć [emoji24] tak bardzo bolą mnie te plecy że jak oddycha to czuję rece jak podnosze to czuję ból. W spaniu nie wspomnę. Mam dosyć [emoji24] czytałam w Google że tak mają niektóre kobiety z dużym biustem. Właśnie boli między łopatkami. Ja oszaleje to jest taki ból że nie potrafię go opisać.


Katmonika kurcze ja nic niestety nie widzę. A ile jesteś przed @?
Okres mam mieć jutro pojutrze
 

Załączniki

  • 20191108_065813.jpg
    20191108_065813.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 74
Ja nie trawię Zosi z M jak miłość, ani Wróblewskiej, ani Kisielowej, więc to na pewno nie z sympatii [emoji16] jak napisałaś o tej dostawce i kawalerce to sobie przypominam [emoji6] kurczę Ty już tak do przodu ze wszystkim, a ja stoję w miejscu. Ale przecież ja nie czuję się w ciąży, więc gdzie tu myśleć o kupowaniu mebli [emoji23] jeszcze nie mam nic upatrzonego, muszę się zacząć rozglądać, ale jakoś naprawdę nie mam weny... Wózki, foteliki to pewnie, wyszukuje, ale meble wrrr, totalnie nie mam koncepcji [emoji849] poza tym nie chcę aż tak bardzo fiksować z tym różem, bo boję się rozczarowania, poczekam ten miesiąc jeszcze chyba. Albo w styczniu się za to wezmę, bo w grudniu to pewnie skupię się na prezentach [emoji16]

Ja tam wierze w ten upragniony róż! [emoji3] ale wiadomo lepiej poczekać [emoji3] masz jeszcze czas.. ja tak szybko się wzięłam za to wszystko bo mam też przygotowania do ślubu, wiec po nowym roku muszę porządnie się zabrać za wesele, nie mam nawet sukienki [emoji23] dlatego część rzeczy dziecięcych chce mieć z głowy.. No i kasa wiadomo, wole sobie te wydatki jakoś rozłożyć w czasie [emoji23]
 
reklama
Do góry