reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

MartaSx

mama Oliwierka
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Byłam u lekarza mojej rodzinnej. Nic nie może mi dać ja się złamie. Mogę apap i termofor na plecy. I to wszystko a boli prawdopodobnie przez duży biust jestem zalamana. Nie śpię przez te plecy boli w chu... j

reklama

paola425

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Byłam u lekarza mojej rodzinnej. Nic nie może mi dać ja się złamie. Mogę apap i termofor na plecy. I to wszystko a boli prawdopodobnie przez duży biust jestem zalamana. Nie śpię przez te plecy boli w chu... j
O nieee, przecież Ty się umęczysz spróbuj może z jakimiś masażami, czy coś.. Na pewno coś się da z tym zrobić

nast95

Rozwiązania
0
Ja właśnie stwierdziłam co do ubranek, że skoro byłam na usg w 16+5, a udo moje maleństwo ma na 16+2 to znaczy, że będzie mała i mogę śmiało robić wyprawkę na 56
Na to nie patrz, u mnie ciągle mówili, że będzie duży, że na pewno ponad 4kg urodzę, a miał 3440 i 52cm. Na tym etapie wszystko się jeszcze zmienia, przygotuj 56, kilka sztuk nawet 50 i coś z 62, żebyś była na każdą ewentualność przygotowana

paola425

Rozwiązania
0
Na to nie patrz, u mnie ciągle mówili, że będzie duży, że na pewno ponad 4kg urodzę, a miał 3440 i 52cm. Na tym etapie wszystko się jeszcze zmienia, przygotuj 56, kilka sztuk nawet 50 i coś z 62, żebyś była na każdą ewentualność przygotowana
Właśnie dwa komplety tych 50 też już mam, może dokupię ze dwa i starczy reszta 56/62. A powiedz ile Marcelek pochodził w tych najmniejszych?

Lilka2304

Rozwiązania
0
Hej dziewczyby do tych które już sa mamusia i są w ciąży czy na początku miałyście problem z załatwiłem i to był jeden z obiawów?

Isasza4444

Rozwiązania
0
Witam się i ja,
Dni lecą mugusiem.

@RoseGold ja zostanę tu z Tobą raczej się nastawiam że nici będą do końca roku, po nowym roku ruszymy bardziej. Teraz nawet ciężko mi m złapać bo się mijamy.

@Kotmonika87 super, gratuluję, Pięknie widać krechy.

Kocham słuchać o waszych wyprawkach

Dziś 14dc wg apki owulacje, wg testów ni huhu, zresztą to bez różnicy bo nawet nie ma szans na przytulanki. Nie umiem określić jak się czuje bo bardziej jestem zmęczona maratonem w pracy, ale dam radę

RoseGold

Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Właśnie jeśli się karmi to się chudnie. Ja z synem nie mogłam karmić w ogóle i była dupa blada
Niestety nie zawsze, ja kilka miesięcy karmiłam piersią i tylko tyłam

Współczuje Ci strasznie może faktycznie bierz ten Apap? Może po jakimś czasie będzie lepiej?

Witam się i ja,
Dni lecą mugusiem.

@RoseGold ja zostanę tu z Tobą raczej się nastawiam że nici będą do końca roku, po nowym roku ruszymy bardziej. Teraz nawet ciężko mi m złapać bo się mijamy.

@Kotmonika87 super, gratuluję, Pięknie widać krechy.

Kocham słuchać o waszych wyprawkach

Dziś 14dc wg apki owulacje, wg testów ni huhu, zresztą to bez różnicy bo nawet nie ma szans na przytulanki. Nie umiem określić jak się czuje bo bardziej jestem zmęczona maratonem w pracy, ale dam radę
Ja do końca roku to chyba nawet nie będę się starać. Teraz jest cień (cień, bo działaliśmy tylko na 3-4 dni przed owu) szansy, ale i tak modlę się, żeby nic nie wyszło ze względu na operację. Później z kolei będę zaraz po operacji i tez nie ma szans ja już się pogodziłam, ze naturalnie nie zajdę...

RoseGold

Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Dobry wieczór.

Myślałam, ze zasiądę z mamą do gry planszowej i spędzimy miło wieczór, a tu młodsza córka wyskoczyła z temperatura 39st cały dzień narzekała na ból brzucha i głowy, teraz się nasiliło, leki nie działają, temperatura nie spada zastanawiam się, czy nie jechać na dyżur

reklama

MartaSx

mama Oliwierka
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Hej dziewczyby do tych które już sa mamusia i są w ciąży czy na początku miałyście problem z załatwiłem i to był jeden z obiawów?
Ja miałam i w pierwszej i teraz ale nie pamiętam czy tak zupełnie od początku
Niestety nie zawsze, ja kilka miesięcy karmiłam piersią i tylko tyłam

Współczuje Ci strasznie może faktycznie bierz ten Apap? Może po jakimś czasie będzie lepiej?

Ja do końca roku to chyba nawet nie będę się starać. Teraz jest cień (cień, bo działaliśmy tylko na 3-4 dni przed owu) szansy, ale i tak modlę się, żeby nic nie wyszło ze względu na operację. Później z kolei będę zaraz po operacji i tez nie ma szans ja już się pogodziłam, ze naturalnie nie zajdę...
No to różnie bywa, zależy od organizmu. No musze wziąć ten apap nic innego ki nie pozostaje
Dobry wieczór.

Myślałam, ze zasiądę z mamą do gry planszowej i spędzimy miło wieczór, a tu młodsza córka wyskoczyła z temperatura 39st cały dzień narzekała na ból brzucha i głowy, teraz się nasiliło, leki nie działają, temperatura nie spada zastanawiam się, czy nie jechać na dyżur
Pogoda do dupy to dzieciaki chorują. Rano zimno w pizdu a po południu cieplej i są zgrzani.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry