reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Byłam u lekarza mojej rodzinnej. Nic nie może mi dać [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] ja się złamie. Mogę apap i termofor na plecy. I to wszystko [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] a boli prawdopodobnie przez duży biust [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] jestem zalamana. Nie śpię przez te plecy boli w chu... j
 
Byłam u lekarza mojej rodzinnej. Nic nie może mi dać [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] ja się złamie. Mogę apap i termofor na plecy. I to wszystko [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] a boli prawdopodobnie przez duży biust [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] jestem zalamana. Nie śpię przez te plecy boli w chu... j
O nieee, przecież Ty się umęczysz [emoji53] spróbuj może z jakimiś masażami, czy coś.. Na pewno coś się da z tym zrobić [emoji6]
 
Ja właśnie stwierdziłam co do ubranek, że skoro byłam na usg w 16+5, a udo moje maleństwo ma na 16+2 to znaczy, że będzie mała i mogę śmiało robić wyprawkę na 56 [emoji23]
Na to nie patrz, u mnie ciągle mówili, że będzie duży, że na pewno ponad 4kg urodzę, a miał 3440 i 52cm. Na tym etapie wszystko się jeszcze zmienia, przygotuj 56, kilka sztuk nawet 50 i coś z 62, żebyś była na każdą ewentualność przygotowana [emoji6]
 
Na to nie patrz, u mnie ciągle mówili, że będzie duży, że na pewno ponad 4kg urodzę, a miał 3440 i 52cm. Na tym etapie wszystko się jeszcze zmienia, przygotuj 56, kilka sztuk nawet 50 i coś z 62, żebyś była na każdą ewentualność przygotowana [emoji6]
Właśnie dwa komplety tych 50 też już mam, może dokupię ze dwa i starczy [emoji6] reszta 56/62. A powiedz ile Marcelek pochodził w tych najmniejszych?
 
Hej dziewczyby do tych które już sa mamusia i są w ciąży czy na początku miałyście problem z załatwiłem i to był jeden z obiawów?
 
Witam się i ja,
Dni lecą mugusiem.

@RoseGold ja zostanę tu z Tobą raczej się nastawiam że nici będą do końca roku, po nowym roku ruszymy bardziej. Teraz nawet ciężko mi m złapać bo się mijamy.

@Kotmonika87 super, gratuluję, Pięknie widać krechy.

Kocham słuchać o waszych wyprawkach [emoji16][emoji106]

Dziś 14dc wg apki owulacje, wg testów ni huhu, zresztą to bez różnicy bo nawet nie ma szans na przytulanki. Nie umiem określić jak się czuje bo bardziej jestem zmęczona maratonem w pracy, ale dam radę [emoji106]
 
Właśnie jeśli się karmi to się chudnie. Ja z synem nie mogłam karmić w ogóle i była dupa blada [emoji26]
Niestety nie zawsze, ja kilka miesięcy karmiłam piersią i tylko tyłam[emoji31]


Byłam u lekarza mojej rodzinnej. Nic nie może mi dać [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] ja się złamie. Mogę apap i termofor na plecy. I to wszystko [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] a boli prawdopodobnie przez duży biust [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] jestem zalamana. Nie śpię przez te plecy boli w chu... j
Współczuje Ci strasznie[emoji17] może faktycznie bierz ten Apap? Może po jakimś czasie będzie lepiej?


Witam się i ja,
Dni lecą mugusiem.

@RoseGold ja zostanę tu z Tobą raczej się nastawiam że nici będą do końca roku, po nowym roku ruszymy bardziej. Teraz nawet ciężko mi m złapać bo się mijamy.

@Kotmonika87 super, gratuluję, Pięknie widać krechy.

Kocham słuchać o waszych wyprawkach [emoji16][emoji106]

Dziś 14dc wg apki owulacje, wg testów ni huhu, zresztą to bez różnicy bo nawet nie ma szans na przytulanki. Nie umiem określić jak się czuje bo bardziej jestem zmęczona maratonem w pracy, ale dam radę [emoji106]
Ja do końca roku to chyba nawet nie będę się starać. Teraz jest cień (cień, bo działaliśmy tylko na 3-4 dni przed owu) szansy, ale i tak modlę się, żeby nic nie wyszło ze względu na operację. Później z kolei będę zaraz po operacji i tez nie ma szans[emoji17] ja już się pogodziłam, ze naturalnie nie zajdę...
 
reklama
Dobry wieczór.

Myślałam, ze zasiądę z mamą do gry planszowej i spędzimy miło wieczór, a tu młodsza córka wyskoczyła z temperatura 39st[emoji31] cały dzień narzekała na ból brzucha i głowy, teraz się nasiliło, leki nie działają, temperatura nie spada[emoji53] zastanawiam się, czy nie jechać na dyżur
 
Do góry