reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Tu lepiej widac
A ja się durna zastanawiam co to taki w czerwone, później doczytałam, że to ten test z krwi [emoji23] super, gratulacje !![emoji173][emoji173][emoji173]

Ja dziewczyny mam tak kiepski tydzień, że nic mi się kompletnie nie chce. Byłam na tych zakupach i nic nie kupilam, wygrzebalam jakąś bluzkę z szafy. A nie, przepraszam kupiłam mężowi buty. Bo wszystkie wyjściowe zajeździł A w ccc byli zniżki na meskie:) wczoraj pojechaliśmy na chrzciny, mąż zdychal całą drogę bo to kręgosłup bolał, dopiero w drodze powrotnej się poprawiło. Droga na Świnoujście ze Szczecina jest tak okrutnie rozwalona:/ prawka dalej w urzędzie nie ma, zostawiłam siostrze upoważnienie do odebrania.. Dzisiaj obudziłam się z bólem brzucha i biegunką, dopiero o 15 ruszam do miasta bo kumpel wyjeżdża do Niemiec i robimy po pożegnanie. Chociaż w obecnej sytuacji najchętniej została bym w domu:/ dzisiaj 22dc i tyle co z rana ten brzuch dokuczal i kilka pięknych pryszczy.. :(
 
No niestety 13dc A na teście owu nawet cienia 2 kreski nie widać... to jakaś paranoja [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Spokojnie, owulacja może się opóźnić [emoji6] tak samo jak testy mogą kłamać. Stsrajcie się ze spokojem, a testy niech będą jedynie dodatkiem pomocniczym, któremu nie warto ufać do końca [emoji6]
Witam się z rana wstalam po 5 obudził mnie sen o pozytywnym teście miałam w domu ten z krwi nie wytrzymałam dziś 12 dpo A oto mój cień który na żywo jest intensywniejszy
Test wykrywa bete od 25 w krwi Zobacz załącznik 1042748Zobacz załącznik 1042749
Widzę! Gratulacje [emoji3590] kolejna ciężarówka u nas [emoji4]
Hejka
Umówiłam się do lekarza na 17.30 do rodzinnej. Ja nie mogę już dziewczyny mam dosyć [emoji24] tak bardzo bolą mnie te plecy że jak oddycha to czuję rece jak podnosze to czuję ból. W spaniu nie wspomnę. Mam dosyć [emoji24] czytałam w Google że tak mają niektóre kobiety z dużym biustem. Właśnie boli między łopatkami. Ja oszaleje to jest taki ból że nie potrafię go opisać.


Katmonika kurcze ja nic niestety nie widzę. A ile jesteś przed @?
A jesteś już zapisana do położnej? Może też z nią warto się skontaktować
Ja tam wierze w ten upragniony róż! [emoji3] ale wiadomo lepiej poczekać [emoji3] masz jeszcze czas.. ja tak szybko się wzięłam za to wszystko bo mam też przygotowania do ślubu, wiec po nowym roku muszę porządnie się zabrać za wesele, nie mam nawet sukienki [emoji23] dlatego część rzeczy dziecięcych chce mieć z głowy.. No i kasa wiadomo, wole sobie te wydatki jakoś rozłożyć w czasie [emoji23]
Ja też tak chciałam, żeby rozłożyć wydatki, ale póki co to kumuluję kasę [emoji16] ale w sumie jak wózek i fotelik odejdą to aż tak dużo wydatków nie będzie poza mebelkami [emoji16] wiadomo, Ty jak masz jeszcze ślub na głowie to trzeba inaczej kasą zarządzać. I w ogóle mega Cię podziwiam, mnie przygotowania do ślubu wykonczyły, a przygotowania plus ciąża to już w ogóle kosmos [emoji50] szacun! [emoji6]
 
Spokojnie, owulacja może się opóźnić [emoji6] tak samo jak testy mogą kłamać. Stsrajcie się ze spokojem, a testy niech będą jedynie dodatkiem pomocniczym, któremu nie warto ufać do końca [emoji6]Widzę! Gratulacje [emoji3590] kolejna ciężarówka u nas [emoji4]A jesteś już zapisana do położnej? Może też z nią warto się skontaktowaćJa też tak chciałam, żeby rozłożyć wydatki, ale póki co to kumuluję kasę [emoji16] ale w sumie jak wózek i fotelik odejdą to aż tak dużo wydatków nie będzie poza mebelkami [emoji16] wiadomo, Ty jak masz jeszcze ślub na głowie to trzeba inaczej kasą zarządzać. I w ogóle mega Cię podziwiam, mnie przygotowania do ślubu wykonczyły, a przygotowania plus ciąża to już w ogóle kosmos [emoji50] szacun! [emoji6]

No tak w sumie największy wydatek to wózek i fotelik masz racje [emoji3] co do ślubu to nawet mi tak nie mów bo jeszcze w trakcie tych przygotowań się poddam [emoji23] wiesz co z wielu rzeczy które chciałam wziąć na siebie związanych z przygotowaniami to po prostu już zrezygnowałam, wiadomo, że to jest jedyny taki dzień w życiu ale są ważniejsze rzeczy i bez niektórych dodatków można się obejść a i tak będzie pięknie [emoji5] nie ma co ukrywać, że teraz bardziej skupiam się na ciąży niż na ślubie i weselu.
 
Spokojnie, owulacja może się opóźnić [emoji6] tak samo jak testy mogą kłamać. Stsrajcie się ze spokojem, a testy niech będą jedynie dodatkiem pomocniczym, któremu nie warto ufać do końca [emoji6]Widzę! Gratulacje [emoji3590] kolejna ciężarówka u nas [emoji4]A jesteś już zapisana do położnej? Może też z nią warto się skontaktowaćJa też tak chciałam, żeby rozłożyć wydatki, ale póki co to kumuluję kasę [emoji16] ale w sumie jak wózek i fotelik odejdą to aż tak dużo wydatków nie będzie poza mebelkami [emoji16] wiadomo, Ty jak masz jeszcze ślub na głowie to trzeba inaczej kasą zarządzać. I w ogóle mega Cię podziwiam, mnie przygotowania do ślubu wykonczyły, a przygotowania plus ciąża to już w ogóle kosmos [emoji50] szacun! [emoji6]
Jeszcze nie bo kazała mi przyjść po 32tc, a ja 32 będę mieć we wtorek ale dostałam namiary od koleżanki do innej i będę dziś do niej dzwonić.
 
Ja mam taką dziurę w głowie że nie pamiętam czy się odzywalam po wizycie [emoji23] nasza mała już całkiem duża wyrosła i czuję już ruchy choć to bardzo wcześnie :D ale są w miarę regularnei bardzo delikatne także wiem że to to.
Dostałam aspargin na te moje Skurcze i mam dużo leżeć. Ale wszystko jest okej, mam nadzieję że nic jej już nie wyrośnie między nogami bo wszystko mamy różowe i mnóstwo sukienek.

Paola tak się cieszę że jest szansa na tą waszą dziewczynkę bo wiem że bardzo tego chciałaś [emoji3590]
Rosegold współczuję wam naprawdę tych perypetii samochodowych bo ja to bym chyba usiadła i zaczęła płakać, będziesz się jeszcze musiała przez ich debilizm męczyć po sądach.
Marta a ty z całą pewnością dasz radę! Taka silna babka ogarnie bardzo wiele i podziwiam cie za to.

Olineekg a co u was? I jak dziewczyny u was z tymi ruchami? Ja już się zastanawiałam czy to nie za wcześnie ale podobno tak może być :D

Detektora już nie używam bo jest o kant d... rozbić i łapie mi tętno małej na 2-3 sekundy! Musze go sprzedać.

No i muszę częściej tu bywać ale te dni mi tak szybko lecą, pytałam lekarza o poród ale kazał mi się skupić na ten moment na tym żebyśmy nie urodzili za wcześnie i powiedział że jakoś damy radę [emoji16] zobaczymy. Ciekawe czy mój wzrost nie jest wskazaniem do cc.. Muszę poczytać. Zobacz załącznik 1042253
Super, ze wszystko ok! Oszczędzaj się, bo nie ma żartów z takimi skurczami.

Jeśli chodzi o wzrost, to nie jest to raczej wskazanie do cc. Szerokośc bioder bardziej


Już tam dzwoniłam i babka powiedziała ze zapomniała zrobić PDF [emoji23] no kurde felek. Zrobiła odrazu i mogłam pobrać wszystkie pliki .
Tez mi się tak zdarzyło, ale mi babka z diagnostyki próbowała wmówić, ze to moja wina, no nie zaznaczyłam wyraźnie, ze chce mieć to w formie PDF[emoji23]


Trzymajcie mnie dziewczyny bo oszaleje . Teraz w radiu mówili ze znaleźli noworodka w Warszawie na działkach , golutkie w reklamówce ;( , dziecko żyje na całe szczęście . Dziewczynka urodzona pare godzin temu , wyziębiona . Jakim trzeba być potworem ??????
Masakra, nie mogę czytać o takich rzeczach[emoji32]


Tu lepiej widac
Gratulacje!!!!
 
Dzień dobry dziewczyny.

Mam jakaś niechęć do wszystkiego. Razem z jedzeniem odeszła moja chęć do życia[emoji23]

Cudnie jest czytać o Waszych wyprawkach[emoji173]️

No i bardzo się cieszę, ze zostaje coraz mniej staraczek, a pojawia się coraz więcej ciężarówek[emoji16] w końcu zostanę tutaj sama[emoji85]
 
To i ja się pochwalę, do porodu szłam z wagą startową, 2,5 tyg po porodzie i 11,5 mniej.. fajnie byłoby to utrzymać, jeszcze lepiej zgubić chociaż z 6 a rewelacyjnie to drugie tyle.
Świetnie [emoji4] jeżeli karmisz piersią, to waga będzie dalej ładnie spadała. Ja jestem mega zaskoczona tym, jak łatwo się zrzuca kg po porodzie [emoji16]
 
Wiesz co? Właśnie miałam pisać, że strasznie urósł i zmienił się.. teraz to już taki bobasek z niego a nie noworodek [emoji7]
Dziękuje za komplement, u Ciebie pewnie tez mega zmiana skoro tyle kilogramów zrzuciłaś [emoji3] fajnie.. nie można zaniedbać siebie, myśle, że to ważne po porodzie żeby powalczyć o te kilogramy [emoji5] jestem z Ciebie dumna! U mnie pewnie też będzie dużo do zrzucenia bo na tym etapie mam już +4kg, ale co zrobić jak ciagle jestem głodna[emoji23]
Mały tak śmiesznie rośnie, bo najpierw przybrał szybko na masie i się okrągły i pyzaty zrobił mocno, a potem w ciągu tygodnia nagle wyrósł z rozmiaru 56 na 62 [emoji16] to było dla mnie takie pstryk i nagle wszystko za małe, ale dobrze, że miałam 62 wyprane i wyprasowane już w szafie, to tylko podmiankę zrobiłam. Muszę teraz już na zapas 64 i 68 wyprać i przygotować, żeby potem znowu zaskoczenia nie było [emoji23]

Najważniejsze jest po porodzie, żeby o sobie nie zapominać i powalczyć trochę o siebie i swoje dobre samopoczucie. Ja zamiast skupiać się na tym, że mam rozstępy i wiszące przepełnione mlekiem cycki, to cieszę się, że pierwszy raz od wielu lat jestem w stanie po prostu chudnąć. Organizm mocno jest odciążony teraz, mam siły, żeby zasuwać całymi dniami na najwyższych obrotach i jeszcze bez problemu wstawać w nocy [emoji4]
 
reklama
Ja właśnie stwierdziłam co do ubranek, że skoro byłam na usg w 16+5, a udo moje maleństwo ma na 16+2 to znaczy, że będzie mała i mogę śmiało robić wyprawkę na 56 [emoji23]
 
Do góry