reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiesz, jak się szybko nie udaje zajść w ciążę to i wiedza rośnie. Myślę że każda która ma jakąś wiedzę w tym temacie, chętnie by ją już zamieniła na małego bobaska...
Masz racje .. jeszcze pol roku temu sama bie wiedziałam wielu rzeczy ...oooooo tak ☺️☺️☺️Ale przecież wszystkie wkrótce tego doświadczymy 👌🏽😁☺️☺️☺️❤️😁
 
reklama
Hej dziewczyny ☺
Długo mnie u Was nie było. Po pierwszej próbie, gdzie pobrano tylko 1 komórkę i niestety dwudniowy zaradek się nie zagnieździł. Trochę się zalamalm...
Jednak zdecydowaliśmy się z mężem na drugie podejście. I jestem w 11 tygodniu ciąży 😀 nasz dzidziuś ma już 3 cm ❤ i wszystko jest ok. Tak więc nie poddawajcie się, cuda się zdarzają! Trzymam za Was wszystkie kciuki!!!
Boska wiadomość ❤️☺️☺️☺️Takie kochamy
 
Hej dziewczyny ☺
Długo mnie u Was nie było. Po pierwszej próbie, gdzie pobrano tylko 1 komórkę i niestety dwudniowy zaradek się nie zagnieździł. Trochę się zalamalm...
Jednak zdecydowaliśmy się z mężem na drugie podejście. I jestem w 11 tygodniu ciąży 😀 nasz dzidziuś ma już 3 cm ❤ i wszystko jest ok. Tak więc nie poddawajcie się, cuda się zdarzają! Trzymam za Was wszystkie kciuki!!!
Super!!! Gratulacje!!!
 
Witam wszystkie staraczki! Wracam do gry, a w związku z tym mam do Was mnóstwo pytań. Rok temu po kriotransferze poroniłam, przez ten czas zbierałam siły na kolejną próbę. Zmieniłam klinikę, leczę się w Gyncentrum u Mercika, który po obejrzeniu wyników immunofenotypu skierował mnie do Paśnika, ponieważ miałam zbyt wysokie komórki NK. Mam już komplet badań, które zlecił (ANA, FCXM i KIRy), czy mogę Was prosić o interpretację? 821b373cde83447c9295047f264bd633-0.jpg20191021115909-7.jpg20191023104240-11.jpg
 
Hej, odebrałam dziś wynik PAI-1 i niestety jest obecna jakaś heterozygota czyli podejrzewam że skończy się na dołożeniu acardu jako minimum. Nigdy tego badania mi nikt nie zlecił, dopiero docent P. Wszystkie inne badania na krzepliwosc wychodziły ok a clexan miałam dotychczas profilaktycznie.. Czy któraś z Was ma taki wynik również, podzielcie się co lekarz zlecił do transferu? Jeśli któraś ma zapas clexane do pozbycia się chętnie coś odkupie bo może być tak że będę musiała zacząć brak heparyne szybciej tym razem.. A nie mam :(
 
Hej, odebrałam dziś wynik PAI-1 i niestety jest obecna jakaś heterozygota czyli podejrzewam że skończy się na dołożeniu acardu jako minimum. Nigdy tego badania mi nikt nie zlecił, dopiero docent P. Wszystkie inne badania na krzepliwosc wychodziły ok a clexan miałam dotychczas profilaktycznie.. Czy któraś z Was ma taki wynik również, podzielcie się co lekarz zlecił do transferu? Jeśli któraś ma zapas clexane do pozbycia się chętnie coś odkupie bo może być tak że będę musiała zacząć brak heparyne szybciej tym razem.. A nie mam :(

Ja mam pai1 4g/5g heterozygotyczne i genetyczka powiedziała ze niema wpływu na ciąże . Mam tylko acard 75 brać i nic więcej
 
Dziękuję :biggrin2: Pocieszylas mnie! A czy to ma wpływ na dawkę clexane i czas brania heparyny w ciąży? Jak długo przed transferem można zacząć brac acard?
Ja mam mutacje PAI, czynnik V(R2) i mthfr w heterozygocie i w zalecenia od Pasnika heparyne od dnia transferu i acard od dnia owulacji.
Ginekolog przy wcześniejszym transferze mi jednak powiedziała żeby acard tez wziąć od dnia transferu...
A przy tym ginekolog zalecił heparyne od dnia po punkcji...
 
reklama
Witam wszystkie staraczki! Wracam do gry, a w związku z tym mam do Was mnóstwo pytań. Rok temu po kriotransferze poroniłam, przez ten czas zbierałam siły na kolejną próbę. Zmieniłam klinikę, leczę się w Gyncentrum u Mercika, który po obejrzeniu wyników immunofenotypu skierował mnie do Paśnika, ponieważ miałam zbyt wysokie komórki NK. Mam już komplet badań, które zlecił (ANA, FCXM i KIRy), czy mogę Was prosić o interpretację? Zobacz załącznik 1043063Zobacz załącznik 1043064Zobacz załącznik 1043065

Witam wszystkie staraczki! Wracam do gry, a w związku z tym mam do Was mnóstwo pytań. Rok temu po kriotransferze poroniłam, przez ten czas zbierałam siły na kolejną próbę. Zmieniłam klinikę, leczę się w Gyncentrum u Mercika, który po obejrzeniu wyników immunofenotypu skierował mnie do Paśnika, ponieważ miałam zbyt wysokie komórki NK. Mam już komplet badań, które zlecił (ANA, FCXM i KIRy), czy mogę Was prosić o interpretację? Zobacz załącznik 1043063Zobacz załącznik 1043064Zobacz załącznik 1043065

Jeśli chodzi o wynik badania Kir to mogę podpowiedzieć że masz ogólnie ten lepszy haplotyp bx, ale brakuje Ci kirow implantacyjnych i jest to wskazanie do accofilu. Na cross-match się nie znam...
 
Do góry