reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Cześć dziewczyny :)
Jestem tu nowa ale liczę ze przyjmiecie mnie do swojego grona. Razem z mężem staramy się od dwóch cykli ale u mnie wiedziałam ze nie będzie to proste zadanie. PCOS za czasów dzieciństwa i po 10 latach brania hormonów stwierdziliśmy ze to już czas. Jednakże owulacji brak pęcherzyków brak endometrium 2 mm. Z racji endometrium lekarka przypisała mi lamette żeby zacząć brać od 3 dnia cyklu. Póki co czekam na okres który w moim przypadku może wypaść nawet i za 50 lub 60 dni. A później zobaczymy co się stanie. Trzymam za was dziewczyny kciuki i kibicuje żeby każda z nas doczekała się niebawem maleństwa. [emoji4]
Część! Powodzenia oby szybko się udało!
 
reklama
Podwieczorek staraczki xD mniaaami 😂 xD + skrzyp na włoski... uwielbiam to xD :D

IMG_20191108_203148.jpg
 
Cześć dziewczyny :)
Jestem tu nowa ale liczę ze przyjmiecie mnie do swojego grona. Razem z mężem staramy się od dwóch cykli ale u mnie wiedziałam ze nie będzie to proste zadanie. PCOS za czasów dzieciństwa i po 10 latach brania hormonów stwierdziliśmy ze to już czas. Jednakże owulacji brak pęcherzyków brak endometrium 2 mm. Z racji endometrium lekarka przypisała mi lamette żeby zacząć brać od 3 dnia cyklu. Póki co czekam na okres który w moim przypadku może wypaść nawet i za 50 lub 60 dni. A później zobaczymy co się stanie. Trzymam za was dziewczyny kciuki i kibicuje żeby każda z nas doczekała się niebawem maleństwa. [emoji4]

Cześć :) dwa miesiące to naprawe bardzo, bardzo krótko biorą pod uwage ze my staramy się już dwa lata ;) moim zdanie powinnaś wywołać sobie okres np duphastonem i zrobić komplet badan bez tego,nie będziesz wiedziała nic.
 
Cześć :) dwa miesiące to naprawe bardzo, bardzo krótko biorą pod uwage ze my staramy się już dwa lata ;) moim zdanie powinnaś wywołać sobie okres np duphastonem i zrobić komplet badan bez tego,nie będziesz wiedziała nic.

O dziwo właśnie badania mam w normie😊nie licząc sera szwajcarskiego na usg jeżeli chodzi o jajniki i brak jakichkolwiek jajeczek. dodatkowo jestem na płodnej diecie żeby naturalnie poprawic wszystko od srodka😊
2 lata to naprawdę sporo czasu ale liczę na to ze się szybko uda nam wszystkim.
 
O dziwo właśnie badania mam w normie😊nie licząc sera szwajcarskiego na usg jeżeli chodzi o jajniki i brak jakichkolwiek jajeczek. dodatkowo jestem na płodnej diecie żeby naturalnie poprawic wszystko od srodka😊
2 lata to naprawdę sporo czasu ale liczę na to ze się szybko uda nam wszystkim.
Życzę ci tego z całego serca ale życie jest takie przewrotne...dwa miesiące to krótko oby nie było więcej;-)
 
O dziwo właśnie badania mam w normie[emoji4]nie licząc sera szwajcarskiego na usg jeżeli chodzi o jajniki i brak jakichkolwiek jajeczek. dodatkowo jestem na płodnej diecie żeby naturalnie poprawic wszystko od srodka[emoji4]
2 lata to naprawdę sporo czasu ale liczę na to ze się szybko uda nam wszystkim.

Jasne dieta, to dobry pomysł, ale uważam ze tak czy siak powinnaś wywołać sobie miesiączkę 60 dni, to mnóstwo czasu. W tym czasie możesz dużo zdziałać.
 
reklama
Do góry